Başkan Subaşıoğlu Muhtarları Yeni Yerine Taşıyor

Başkan Subaşıoğlu Muhtarları Yeni Yerine Taşıyor

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendili muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, Denizli Muhtarlar Derneği’nin kullanımı için bir yer tahsis edileceği müjdesini verdi.

    Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi ilçesinin mahalle muhtarlarıyla buluştu. Başkan Subaşıoğlu ve muhtarlar istişarelerde bulundu. Gerçekleştirilen buluşmada Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Muratdede Mahalle Muhtarı Adnan Kuloğlu ve muhtarların talebi üzerine Başkan Subaşıoğlu, Denizli Muhtarlar Derneği’nin kullanımı için bir yer tahsis edileceğini açıkladı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendimize daha iyi bir hizmet sunabilmek açısından mesai arkadaşlarımız olan muhtarlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Onların da kendi mahallelerindeki ihtiyaçlarına anında cevap veriyor, eksikleri giderme noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 50 mahallemizin hepsine eşit bir şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz. Çünkü Merkezefendimizde vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için her şeyin üstünde geliyor. İlçemiz için birlikte hizmet ettiğimiz muhtarlarımızın bizden bir dernek merkezi talebi olmuştu. İnşallah en kısa sürede bu talebi yerine getireceğiz. Muhtarlarımıza bir yer tahsis edeceğiz. Muhtarlar Derneğimiz artık yeni yerinde hizmet verecek” dedi.

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR