“ Gece gündüz demeden güvenlik için çalışmaya devam ediyoruz”

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Polis Evi’nde düzenlenen toplantıda Denizlili akaryakıtçılarla bir araya geldi.

Topantıya Müdür Demir'in yanı sıra emniyet müdür yardımcıları asayiş ve trafikten sorumlu şube müdürleri de toplantıya katıldı. Müdür Demir ve akaryakıtçılar, şehrin huzurunu nasıl sağlayabilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizlili toplumla 24 saat birlikte olan ve gece gündüz çalışan bir toplulukla, bir araya gelmelerinin nedenini şu sözlerle anlattı:

“Şehirdeki güvenliği sizlerle paylaşıyoruz. Huzurla alakalı üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz.  Bu görevleri sizlerle paylaşarak, sizlerin önerilerini dinleyerek, karşılıklı olup biten şeyleri konuşarak sohbet ederek, birbirimize yarenlik ederek, dertleşerek, şehirdeki güvenlik çıtasını standardında üstüne çıkarmak istiyoruz. Bir ayara gelmemizin asıl gayesi budur. İkinci defa böyle bir toplantı yapıyorum. İki dönemdir göreve getiriliyorum. Geldiğimden bu yana bakıyorum. Gerçekten şehirde bizlere karşı, devlete karşı büyük bir teveccüh var. Bu teveccühü bizde karşılıksız bırakmadan, gece gündüz, 24 saat aralıksız çalışıyoruz. Denizli’de ilçelerde, mahallelerde hakimiyeti sağlayıp buralarda güvenliği ve huzuru yükseltmek gibi ana bir amacımız var”.   ATANAİL ALTINOLUK

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR