Kaymakam Özaydın’dan Başkan Arslan’a Veda Ziyareti

Kaymakam Özaydın’dan Başkan Arslan’a Veda Ziyareti

Denizli’nin Çameli İlçesi’nki görevinden ayrılan Çameli Kaymakamı Onur Özaydın’dan Çameli Belediye Başkanına veda ziyareti gerçekleştirdi.

   Çameli Kaymakamı Onur Özaydın çok daha iyi yerlere gelmeye layık bir ilçe olduğunu ifade eden Özaydın, “Çameli İlçesini gördüğüm için ve burada kaymakamlık yaptığım için son derece mutluyum. Bilinmesi gereken, gezilmesi gereken, insanlarının da tanınması gereken bir ilçe. Yaklaşık bir yıla yakın bir süre Çameli’de görev yaptım. Çok fazla uzun kalamasam da burada kaymakamlık yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum. Görev süremizi güzel bir şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum. Belediyemizin, belediye başkanımızın, kaymakamlığımıza ve bana çok destekleri oldu. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah fahri bir Çameli’li buradan ayrılacağız” dedi.

Çameli Kaymakamı Onur Özaydın’a Çameli’de yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Görev süreniz içerisinde ilginizden alakanızdan dolayı, projelerimize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı size canı gönülden teşekkür ediyorum. Güle güle gidin. Sizleri daha güzel yerlerde görmeyi arzu ederiz” dedi

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR