PAŞA DERESİ ISLAH ÇALIŞMALARI BAŞLADI

PAŞA DERESİ ISLAH ÇALIŞMALARI BAŞLADI

DSİ 21. (Aydın) Bölge Müdürlüğünce Çameli şehir merkezi içinden geçen Paşa Deresi’nde ıslah çalışması başlıyor .

      2014 Yerel seçimlerinde göreve geldiği günden itibaren Çameli’yi baştan başa inşaa eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli İlçe merkezinin yepyeni, modern ve daha sağlıklı bir ilçe haline gelerek vatandaşa yaşam alanı olarak sunmak için Paşa Deresi İslah Çalışmaları start aldı.İslah çalışmaları öncesi dükkanlarının yıkımı kazasız belasız gerçekleşerek işin büyük bir kısmı tamamlandı.

ÇAMELİ’NİN VİZYONU DEĞİŞİYOR

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Çameli Belediyemizin misyonunda Modern ve çevreci şehircilik anlayışıyla Çameli’yi cazibe merkezi haline getirmek ve sosyal belediyecilik anlayışıyla Çamelili hemşerilerimizi geleceğe umutla bakmasını sağlamak vizyonunda ise halkın belediyeden hizmetleri kaliteli verimli etkin biçimde gerçekleştirmeyi ve bu çalışmalarıyla da diğer kurum ve kuruluşlara örnek olmayı kendisine vizyon olarak belirlemiştir” dedi.

PROJEDE SON ROTUŞLAR YAPILDI

DSİ 21. (Aydın) Bölge Müdürlüğünden gelen teknik ekiple başkanlık makam odasında proje üzerinde son rötuşlar yapan Başkan Arslan projenin startını verdi. Başkan Arslan, “Çameli genelinde alt ve üst yapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Devletimizin tüm imkânları seferber edilerek başta içme suyu olmak üzere, Üniversitenin onay alınması,Elektrik hatları yer altına alınması kanalizasyon çalışmaları ve üst yapı çalışmaları sürüyor.. Projenin tam anlamıyla tamamlanması Çameli’ye şehircilik anlamında Dere Islahı yapılan alana peyzaj çalışmaları ile dinlenme alanı park kazandıracağı gibi, şehir merkezine canlılık getirecek. Gönül koyduk başlamakla yarısından fazlasını yaptığımızı düşünüyoruz” dedi.

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR