ULUSAL MEDYA TEMSİLCİLERİ VALİ HASAN KARAHAN’I ZİYARET ETTİ

ULUSAL MEDYA TEMSİLCİLERİ VALİ HASAN KARAHAN’I ZİYARET ETTİ

İlimizde görev yapan Ulusal Televizyon, Ajans ve Gazete temsilcileri, Vali Hasan Karahan’ı Makamında ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledi.

  Ziyarete, TRT Temsilcisi Serhat Çağlayan, Anadolu Ajansı Büro Müdürü Mustafa Dermenci, Doğan Haber Ajansı Büro Şefi Osman Nuri Boyacı, İhlas Haber Ajansı Denizli Muhabiri Medeni Topaloğlu, Dünya Gazetesi Denizli Büro Sorumlusu Funda Akkoyun, Yeni Asır-Sabah Gazeteleri Denizli Temsilcisi Hasan Durna ve ajansların muhabir ve kameramanları katıldı.

Aynı Zamanda Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı da olan DHA Büro Şefi Osman Nuri Boyacı, Vali Karahan’a görevinin hayırlı olmasını dileyerek, ulusal medya temsilcileri olarak Denizli’de ki çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Vali Hasan Karahan  ziyaretlerinden dolayı gazetecilere teşekkür ederek, basın camiasının Denizli’de aktif olarak görev aldığı gözlemlediğini söyledi. Denizli’nin her alanda hedeflenen başarılara ulaşmasında ve bu başarıların ülkemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasında basının önemli bir yerde olduğunu kaydeden Vali Karahan, basının bu konuda yaptığı ve yapacağı başarılı çalışmaların büyük katkı sağlayacağını söyledi.

 

Emojiler İle Tepki Ver

1
1
1

YORUMLAR