Gripin Denizli’ye İlaç Gibi Geldi

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Akvadi Festivali dün başladı.  Gün boyunca birçok etkinliğin yapıldığı festivalde akşam Türkiye’nin en çok sevilen gruplarından Gripin, hayranlarıyla buluştu.

   Denizli Büyükşehir Belediye daha önce kanalizasyon geçen Bağırsak Deresi’ni doldurup, üstüne de park yaparak çok kullanışlı bir yaşam alanını Denizlililere sağladı. Ege Bölgesi’nin en büyük parkını kuran Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilk defa düzenlenen Akvadi Festivali’ni düzenledi. Festival Dün öğle saatlerinde çeşitli etkinliklerle başladı. Çocuk animasyonları, Halk dansları gösterileri, bando takımının kulak pası silen müzikleri, ateşle dans eden adamların gösterileri ile Hacivat ve Karagöz’ün yanlış anlaşılmalarıyla dolu orta oyunuyla Denizlililer çok keyifli saatler geçirdi.

GRİPİN DENİZLİ’Yİ SALLADI

Türkiye’nin en sevilen rock gruplarından Gripin, Denizlili hayranlarına harika bir gece yaşattı. En sevilen şarkılarını seslendiren grup Denizlililere unutulmaz bir gece yaşattı. Gripin hayranları şarkılara eşlik ederek konserin tadını doyasıya çıkardı.

DENİZLİLİLERDEN BAŞKAN ZOLAN’A BÜYÜK İLGİ

Gripin konseri sırasında festivale katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, halkın büyük ilgisiyle karşılaştı.  Akvadi Parkı’nın daha önce Bağırsak deresi olduğunu belirten Başkan Zolan, “ Bu derenin içinden Denizli’nin kanalizasyonu akardı. Zaman zaman bu pis alanda boğulan çocuklarımız olurdu. Etrafa pis kokular yayılır, sinek çok olurdu. Şimdi bu dere kapatılıp, kullanışlı üzerinde park olan bir yaşam alanına çevrildi.Denizli’ye yakışan budur.  Öncelikle tüm destekleri için Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye çok teşekkür ediyorum.  Gözden uzak bu alanımızı göstermek için bu festivali düzenledik. Festivalimiz her geçen yıl daha da güzelleşerek devam edecek” dedi.

Başkan Zolan, konuşmasının ardından Grup Gripin’e teşekkür ederek, çiçek takdiminde bulundu.  MEHMET KONAZ

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR