Başkan’ın Eşi Sağlığına Tekden Hastanesi’nde Kavuştu

Başkan’ın Eşi Sağlığına Tekden Hastanesi’nde Kavuştu

20 yılı aşan sağlık tecrübesi ile İstanbul, Kayseri ve Denizli’de hizmetlerine devam eden Tekden Sağlık Grubu, hayatlara dokunmaya ve yüzleri güldürmeye devam ediyor.  EGE Bölgesi ve Denizli’nin hastanesi Özel Denizli Tekden Hastanesi de gerçekleştirdiği önemli operasyonlarla adından sıkça söz ettiriyor. 

  Denizli’nin tek kadın Belediye Başkanı olan Bozkurt Belediye Başkanı Eczacı Birsen Çelik, eşi Mustafa Çelik’in rahatsızlığı nedeniyle Özel Denizli Tekden Hastanesi’ne başvurdu. Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Aydın KESKİN ile görüşen Çelik Ailesi için ameliyat kararı verildi. Hiç vakit kaybetmeden ameliyata alınan Mustafa Çelik 1 gün sonra sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

DAHA NİCE SAĞLIKLI GÜNLER BİZLERİ BEKLİYOR

Sağlık sektöründe yıllara uzanan bir geçmişi olduğunu belirten Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, söz konusu sağlıksa benim için bu konu çok hassastır. Eşim Mustafa Bey, rahatsızlığı olmasına rağmen iş yoğunluğu nedeniyle bunu hep ertelerdi, pek sözümü dinletemezdim. Ama ısrarlarıma dayanamadı ve sonunda Tekden Hastanesi’ne başvurduk. Ameliyat kararı çıkacağını hissettim ve Bozkurt’tan biraz da hazırlıklı çıktım yola. Şükür ki şuan Eşim Mustafa Bey’in sağlık durumu çok iyi. Başhekim Yusuf Bey, hastane yönetici Cemal Bey ve Doktorumuz Aydın Bey’e gösterdikleri ilgi ve titizliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Daha nice sağlıklı günler bizleri bekliyor” dedi.

Operasyonu gerçekleştiren Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Aydın Keskin  ise yaklaşık 1 saat süren ameliyatın ardından “Çelik ailesine yeni ve sağlıklı bir hayat dileriz” dedi.

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR