15.OSB Futbol yükselme grubu heyecanı devam ediyor

15.OSB Futbol yükselme grubu heyecanı devam ediyor

Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan firmaların katılımı ile Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından bu yıl 15.'si düzenlenen OSB Futbol Yükselme Grubu ikinci tur heyecanı devam ediyor.

  3 grupta 21 takımın mücadele ettiği OSB Futbol Ligi Yükselme Grubu müsabakaları ilk tur maçları sonunda sıralamada ilk 4 içinde bitiren 12 takım bir üst turda mücadele etmeye hak kazadılar.

A Grubu: Gökhan Tekstil Konfeksiyon, Uspar Tekstil, Sirmersan Mermer, Kımıl Tekstil, Hisar Tekstil ve AFZ Gelişim Tekstil.

B Grubu: Uğurlu Baskı Boya, Özgür Tekstil, OSB Müdürlüğü, Nesa Tekstil, Uğurlu Oto Cam ve Bereket Enerji.

Şu ana kadar oynanan müsabakalarda takımlar üçüncü maçlarını oynamış olup;  A grubunda Gökhan Tekstil gol averajı ile B grubunda Uğurlu Oto Cam yine gol averajı ile lider durumdalar.

Sanayi Bölgesi Müdürü ve Futbol tertip komitesi Başkanı Ahmet Taş, “Müsabakaların bu yıl 15.sini yapmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Maçların her yıl olduğu gibi centilmence ve dostça bir mücadele şeklinde geçmesini temenni ediyorum" dedi.

OSB Spor Tesisleri Sorumlusu Süreyya Korkut ise yaptığı açıklamasında, “2.tur maçlarında takımlar üçüncü maçlarını tamamladılar. İkinci tur müsabakaları 6’şarlı 2 grup şeklinde oynanıyor. Gruplarını 1.sırada bitiren 2 takım direkt OSB Ligine yükselecek. Gruplarında ikinci ve üçüncü sırada bitiren takımlar çapraz eşleşme ile mücadele edip galip gelen 2 takım OSB Ligine yükselecek olup son takım ise gruplarındaki 4. 5. sıradaki takımlardan çapraz eşleşmede galip gelen takım olacak. Böylece bu sene 5 takım birden OSB Ligine yükselmiş olacaktır. Tüm takımlarımıza başarılar dilerim” dedi.

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR