DENİZLİSPOR STORE AÇILDI

DENİZLİSPOR STORE AÇILDI

Denizlispor taraftarlarının ve Denizlililerin uzun zamandır beklediği ‘Denizlispor Store Mağazası’ yenilenmiş yüzüyle hizmete girdi. Atatürk Stadı’nın yanında şu an tek mağaza olarak hizmet veren Denizlispor Store’nin açılışına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, yeşil siyahlı yöneticiler, taraftarlar ve davetliler katıldı.

 HERKESİ STORE DAVET ETTİLER

Taraftarlarla biraz sohbet ettikten sonra açılış öncesi bir konuşma yapan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, herkesin mağazaya uğrayarak alışveriş yapıp katkı koymasını istedi. Başkan Zolan, “Bir beraber olursak, hedefe kilitlerinsek başarı kendiliğinden gelir. Denizlispor için herkesin yapacağı bir şey vardır. Denizlispor’u hak ettiği yerde göreceğiz” dedi. Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek de, tüm Denizlilileri yeni ürünlere almaya davet etti. Daha sonra açılış kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek kesti.

YÖNETİCİLERİN HEPSİ TARAFTAR GİBİ ALIŞVERİŞ YAPTI

Denizlispor yöneticileri de taraftarlarla birlikte alışverişini yaptı. Başkan Yardımcısı Taner Atilla, başkan yardımcılarının 500, asbaşkanların 400, yöneticilerin ise 300 TL alışveriş yaptığını söyledi. Tüm ürünler gelmemekle birlikte store mağazasında; atkı, forma, tişört, defter, çay altlığı, masa süsü, yastık ve matara gibi ürünler bulunuyor. HACI SELAMOĞLU

 

 

 

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR