Fevzi Kalınkozspor’da

Fevzi Kalınkozspor’da

Futbola Mehmetçikspor’un alt yapısında başlayan 3 yıldır alt yapıda kaptanlık yapan başarılı stoper 19 yaşındaki Fevzi Tetik 1’nci Amatör Kulüplerinden Kalınkozspor’a transfer oldu.

1’inci Amatör Kulüplerinden Kalınkozspor’a transfer olan Fevzi Tetik transferinde kendisine yarımcı olan Mehmetçikspor Kulüp Başkanı Hüsamettin Kesikbaş’a teşekkür etti. Tetik, “ Mehmetçikspor’da 3 yıl önce futbola başladım. Bugünlere gelmemde emeği olan başta Mehmetçikspor Kulüp Başkanı Hüsamettinb Kesikbaş’a ve çalıştığım tüm teknik direktörlerime teşekkür ederim. Bundan sonra hedefim yeni takımımda başarılı olmak ve yeni şampiyonluklara imza atmak istiyorum. Beni transfer eden Kalınkozspor yöneticilerine bana güvendikleri için de ayrıca teşekkür ederim ve takımın başarısı için elimden gelen mücadeleyi vereceğim.”dedi.

Transfer hakkında kısa bir açıklama yapan Mehmetçikspor Kulüp Başkanı Hüsamettin Kesikbaş, “Kulübümüzde 3 yıl önce futbola başlayan alt yapılarda kaptanlık yapmış Fevzi Tetik’e verdiği emeklerden dolayı teşekkür eder yeni takımında başarılar dilerim. Yolun açık olsun kaptan.”dedi.

BÜLENT TETİK

Emojiler İle Tepki Ver

1
1

YORUMLAR