Horoz Sakata Geldi

Horoz Sakata Geldi

Denizlispor, Cumartesi günü saat 17.00’de ağırlayacağı Elazığspor maçının hazırlıklarını sürdürürken yaşadığı bir sakatlık daha can sıktı, moralleri bozdu.

  Bu maçta Ziya ve Cenk’in sakatlığından dolayı forma giyemeyeceği açıklanırken, bunlara eksi sakatlığı nükseden Kappel de eklendi. Antrenmanda ısınmadan sonra tekrar eski sakatlığı nükseden Kappel’in de bu hafta oynayamayacağını dile getiren Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, “Ziya ve Cenk ile birlikte bu hafta Kappel de yok. Bunu bahene etmiyoruz ama sezon başından bu yana 3 as oyuncumuzdan yoksun oynuyoruz. Ligde 4.haftaya giriyoruz ama daha tam bir takım olarak sahaya çıkmadık, çıkamadık. Şansızlık üstüne şansızlık yaşanıyor. Bu da yönetimi ve teknik heyeti üzüyor” dedi.

 

“ŞU AN PUANA İHTİYACIMIZ VAR”

 

Yönetimin şu anki sıkıntısının para olmadığını ifade eden Asbaşkan Ali Fırat, sorunlarının puan olduğunun altını çizdi. 3 haftada sadece 1 puan aldıklarını kaydeden Asbaşkan Fırat, “Tamam para kulübe her zaman ihtiyaç ancak şu anki en büyük sorunumuz puan alamamak. Şiddetle 3 puan almaya ihtiyacımız var” diye konuştu. Önlerinde Elazığspor, Giresunspor ve Ümraniyaspor (Dep) gibi önemli 3 maçları olduğuna değinen asbaşkan Fırat, “Bu maçlardan mutlaka puanlar toplamalıyız” açıklamasını yaptı. HACI SELAMOĞLU

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR