KAMPA SÜRPRİZ ZİYARET

KAMPA SÜRPRİZ ZİYARET

Denizlispor’un Afyon Korel Otel’deki kampı sürüyor. Bu ayın sonunda ikinci etap kampını tamamlayacak yeşil siyahlılara önceki gün sürpriz bir ziyaret gerçekleşti.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kampı ziyaret etti. Teknik direktör Yusuf Şimşek, yardımcıları ve futbolcularla sohbet etti, moral verdi. Başkan Gürlesin, “Kentimizin sporda adını başarıyla duyuran Denizlispor’umuzu kampta ziyaret ederek, onların her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek istedik” dedi. Takımın son durumu hakkında bilgiler alan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Denizlimizin adını sporda alanında duyurarak, futbolda kentimizi başarıyla temsil eden Denizlispor’umuzun her zaman yanında yer aldık. Bundan sonra da böyle olacaktır. TFF 1.ligde mücadele eden takımımızın, 2017-2018 sezonu öncesi kampta ziyaret ederek, onların yanlarından olduğumuzu göstermek istedik. Yeni sezonda başarılı takımımızı Süper Lig’e yükselmesi temennimizdir” dedi. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in ziyaretinden çok memnun olduklarını ifade eden, Teknik Direktör Yusuf Şimşek, Kafile Başkanı Hikmet Olgun ve futbolcular, tüm kentin takıma destek vermesini istediler.

STORE AÇILIYOR, ÜMRANİYESPOR İLE HAZIRLIK MAÇI VAR...

Denizlispor, bugün ikinci hazırlık maçını akşam Ümraniyespor ile Afyon Spor Kompleksi'nde yapacak. Yeşil siyahlılar ilk hazırlık maçında Altınordu ile 0-0 berabere kalmıştı. Diğer yandan protokolün de katılımıyla bugün saat 17.30'da Atatürk Stadı'nın yanındaki Store Mağazası'nın açılışı yapılacak. Yönetim, herkesi bu açılışa davet etti. HACI SELAMOĞLU

 

 

 

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR