130 GİRİŞİMCİYE SERTİFİKA

130 GİRİŞİMCİYE SERTİFİKA

Denizli Ticaret Odasında gerçekleştirilen Girişimcilik Eğitim Programını tamamlayan 130 kişi daha sertifikalarını aldı.

Denizli Ticaret Odası, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Girişimcilik Eğitim Programını başarıyla tamamlayan 130 girişimci adayı sertifikalarını düzenlenen törenle aldı.

Denizli Ticaret Odası Toplantı Salonundaki törene, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, KOSGEB Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç ve İŞKUR Müdürü Fatih Işık katıldı.

“GİRİŞİMCİLİK RUHUYLA HER İŞİN ÜSTESİNDEN GELİNEBİLİR”

Denizli Ticaret Odası olarak istihdama ve yeni işyeri açılmasına çok önem verdiklerini belirten Başkan Uğur Erdoğan, bu kapsamda KOSGEB ve İŞKUR ile birlikte Denizli’nin istihdam artışı için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Denizli insanının girişimcilik ruhuyla her işin üstesinden gelebileceğini belirten Erdoğan, “Bizler bu belgeyi bir amaç için aldığınızı biliyoruz. Bu nedenle de hedefinizi ve hayalinizi mutlaka gerçeğe dönüştürmenin yollarını arayın. Kafanıza takılan konuları bizlere, KOSGEB’e veya İŞKUR’a danışabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşları olarak devlet kurumlarıyla bir araya gelerek milletimize hizmet etmek için çalışıyoruz. 130 girişimci daha kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemiz ve ilimiz için hayırlı olsun” dedi. 

SİZLERE DESTEK OLMAYA HAZIRIZ

İŞKUR Müdürü Fatih Işık, girişimcilik belgelerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Belgelerinizin ülkemize katkı sağlayacağına inanıyorum. Girişimcilik eğitimlerini devam ettiren Denizli Ticaret Odasına ve Başkanımız Uğur Erdoğan’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

KOSGEB Müdürü Mahmut Oğuz Kılınç. “Bizler güzel bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Girişimcilik kursunu bitirenlere her zaman destek vermeye hazırız”  dedi.

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR