Airsoft Silahlarda Seçim Yaparken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Airsoft Silahlarda Seçim Yaparken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Airsoft ülkemizde en yaygın şekilde kullanılan, hobi silahlarından biridir. Oldukça meraklısı olan ve bu sebeple de birçok farklı özellik ve donanımda üretilen airsoft silahlar; öldürücü özelliği yoktur. Ateşleme özelliğinin olmadığı bu silahlar, hobi amaçlı oyunlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Ses tabancası ile hemen hemen aynı sesi çıkarabilen bu silahlar, paintball ya da airsoft oyunları da airsoft tabanca ile oynanmaktadır.  Eğlence amacıyla kullanılan bu ürünler, oyun sırasında kurallara uygun olarak oynanmalıdır. Örnek vermek gerekirse; Airsoft silahlar kullanılmadan önce bölgede ve oyun sahasında herkesin gözlük takmış olması zorunludur. Bunun yanı sıra oyun sırasında vakit kaybetmemek için de yedek şarjör ve yedek hava tüpleri de kullanılmaktadır. Airsoft tabanca ya da tüfekler, hava basıncı ile mermi fırlatmaktadır. Yakın mesafelerde eğer koruma kullanılmamışsa, yaralayıcı olabilmektedir. Ancak herhangi şekilde barut içermez. Bu sayede ateşle yaralama gibi durumlar söz konusu değildir.

Airsoft Tüfek 

Airsoft tüfek  oyunlarda en çok tercih edilen silah çeşitlerinden biridir. Airsoft oyununda amaç karşı tarafta bulunan oyuncuları geçici olarak ya da tur boyunca oyundan çıkarmaktır.  Bu noktada paintballda patlayan boyalar kullanılsa da airsoft sporunda patlamayan mühimmat kullanılması ile oynanmaktadır. Bu sporda gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak için askeri kıyafetler, hücum yeleği, miğfer gibi askeri kıyafetler kullanılır. Oldukça gerçekçi bir oyun olduğu için de oldukça gerçekçi detaylarla oynanmaktadır.  Bundan dolayı da her bir detayın daha kaliteli olması, güvenlik önlemleri açısından maksimum oranda olması oldukça önemli.  Bunun yanı sıra airsoft ürünlerinin tamamını ve aksesuarlarını sitemiz olan  https://www.kampseti.com adresinden satın alabilirsiniz. Üstelik yapacağınız tüm kuru sıkı silah ve havalı tabanca ürünlerinde %10 indirim ile beraber en iyi ve en kaliteli ürünleri, en yüksek kaliteye satın alma şansı elde edebilirsiniz. İade ve değişim özellikleri sayesinde ücretsiz kargo seçeneklerinden de güvenli alışveriş garantisi ile yararlanabilirsiniz. Orijinal ürün garantisi ile Kamp Seti, en büyük yardımcınız olmaya aday! Airsoft silahları sitemiz üzerinden dünyanın tanınmış markalarına ait modelleri; ürün garantisi ile satın alabilirsiniz. Bu silahları tercih ederken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de, teknik olarak atış mesafesidir. Menzil, Airsoft ürünlerde güç olarak tanımlanmıştır. Bir silahın atış gücü ne kadar yüksek olursa, silahın menzili o kadar yüksek mesafede olduğunu göstermektedir. Menzili yüksek, kaliteli ve amacınız için en uygun airsoft silahları sitemiz üzerinden garantili ve müşteri memnuniyeti ile satın alabilirsiniz. 

Airsoft Fiyatları

Airsoft fiyatları da tercih edilen silahların özelliklerine ve boyutlarına göre değişmektedir. Kalitesi ve markasına göre airsoft fiyatları geniş fiyat aralıkları ile her bütçeye ve ihtiyaca göre belirlenmiştir.

Emojiler İle Tepki Ver

1
1

YORUMLAR