AYHAN’DAN, AYDINLI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AYHAN’DAN, AYDINLI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Ülkü Ocakları Denizli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ayhan, Ekim ayında göreve atanan Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Aydınlı’ya başarılar diledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Denizli Ülkü Ocaklarını ziyaret etti. İl Başkanı Cafer Birtürk, Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili Leman Kalkan, Merkezefendi  Belediye Meclis Üyesi Fırat Dağdeviren’in de katıldığı ziyarette, Ayhan, Ocak Başkanı Aydınlı’ya görevinde başarılar diledi.  

“HER TÜRLÜ SORUMLULUĞU ALMAYA HAZIRIZ”

Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, yaptığı konuşmada,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Yaklaşık 3 ay önce Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sinan Ateş’in uygun görmesi ile Denizli Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini almış bulunmaktayız. Bu 3 aylık sürede de Denizli’de Ülkücü camianın her alanda olabilmesi için yaptığımız faaliyetlerle hem farkındalık, hem sosyal sorumluluk hem de eğitim faaliyetlerimizle Denizli Ülkü Ocakları’nın adını memleketimizde bir adım daha ileriye taşıyabilmek için mücadele ediyoruz. Sağolsun Genel Başkan Yardımcımız Emin Haluk Ayhan da bizlerin yanında olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Kendisine bu vesile ile çok teşekkür ediyorum. Denizli’de il başkanımız, ilçe başkanlarımız ile birlikte bütünlük halinde Denizli’de Ülkücü hareketin önceden olduğu gibi daha güzel, daha umutlu günlere taşıyacağımıza inanıyoruz. Açık yüreklilikle söyleyebilirim ki, ailelerin çocuklarını Ocağımıza gönderme noktasında teşvik ediyoruz. Her zaman söylüyoruz Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’dır. Türk Milleti’nin gençliğinin daha iyi yetişebilmesi için Ülkü Ocakları bütün sorumluluğu almaya hazırdır” diye konuştu.

“MOTİVE MERKEZİ”

Ülkü Ocaklarının kendileri için bir motive merkezi olduğunu ifade eden Ayhan; “Bizim ziyaretimiz Denizli Ülkü Ocakları Başkanımıza görevinde başarılar dilemek için. Biz görevi layıkıyla yerine getireceğine inanıyoruz. Kendisini tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Burada önemli olan bir şey, benim Ülkü Ocakları’nda ziyaretlerimde genel konuşmalarımda söylediğim bir şey vardır. Geçmişimizde mensubu olmakta onur ve gurur duyduğum, fikir dünyamızın oluşmasında ve nasıl yönlendirileceğine dair temel bilgilerin oluşmasında Ocaklarımız bizim için bir motive merkezi oldu. Bilgilerimizi, birikimlerimizi ve kültürümüzü bu ocakta öğrendik. Bu kurumsal yapı, Türk Milleti’nin tarihinin süzgecinden gelen ve geleceğe taşıyacak olan bir unsurdur. Biz okulumuzu bitirdiğimizde, bize hedef olarak gösterilen devlet idaresinin nasıl olacağını, neler yapmamız gerektiğini Ülkü Ocakları’nda öğrendik. Dolayısıyla bu öğrendiklerimizi zaman zaman uygulama şansını Allah bize nasip etti. Burada alınan bilgi, terbiye, görgü, deneyim memlekete vereceğiniz katkı açısından da çok önemli. Biz aynı zamanda Ülkü Ocakları’nı geleceğe yönelik bir köprü olarak görüyoruz. Bu çok önemli bir durum. Geçmişe baktığımız zaman Ülkü Ocakları, Türk Milliyetçileri bu aşamaya çok kolay gelmedi. Rahmetli Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in, Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi bize emanetidir. Denizli Ülkü Ocakları’nı ziyaretimde 15-20 yaşımdaki halimi hatırladım. Buradaki arkadaşların her birinin de ileriye yönelik Devlet yönetiminde olsun, özel hayatta olsun dünya görüşleri itibariyle uygulama şansı bulacaklarını ve Türkiye’yi ileriye taşıma noktasında da çok büyük bir fonksiyon icra edeceklerini biliyorum. Ben bunu saatlerce hem anlatırım hem de ağlarım” dedi.

MESUT GÜLER 

Emojiler İle Tepki Ver

1

YORUMLAR