Aynes Süt Ürünleri

Aynes Süt Ürünleri

1997 yılında Denizli'nin Acıpayam ilçesinde kurulan Aynes, süt ve süt ürünleri sektörünün lideri konumunda yer almaktadır. Üretimlerinde daima ürün kalitesine dikkat eden şirket, kapasitesini kalitesine oranla hep yükseltmeye çalışmıştır. Kuruluşu gereği ürünlerinde katkı maddelerine yer vermeyen Aynes, doğal ve sağlıklı ürünleri tüketicilere ulaştırmaya çalışıyor. Sektörde belirli bir yer edinmeye başlayan Aynes, zaman içerisinde üretim tesislerini daha da büyüterek farklı alanlarda üretimlere başlamıştır. Aynes süt bugün oldukça farklı çeşitlerde tam kalitede üreticiden tüketiciye aktarılıyor.

Aynes, süt ürünlerinin insan sağlığında oldukça iyi bir yere sahip olduğunu biliyor. İyi bir gelecek, uzun ve sağlıklı bir ömür için günde en az 2 bardak süt tüketilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, süt alımını bu alanda öncü olmuş şirketlerden yapılmasını istiyor. Çocuklar için tüketilmesi oldukça güç olan sütü Aynes oldukça eğlenceli hale getirmeye çalışmış. Aynes çikolatalı süt üretimi yaparak çocukları sütü sevdirmenin oldukça kolay bir yolunu bulmuş gibi görünüyor. Dolap ömrü oldukça uzun olan çikolata süt ile tüm besin ve mineraller tek seferde alınmış olunacak.

Aynes başta kahvaltılık süt olmak üzere Barbie çilekli süt, Barbie muz süt, Barbie kakao süt, Barbie sade süt, Ninja Turtles çilek süt, Ninja Turtles muz süt, Ninja Turtles kakao süt, Ninja Turtles sade süt gibi alanda üretimlerde bulunuyor. Aynes tüm süt çeşitlerini görmek için http://www.aynes.com.tr/sut-cesitleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Dış şekillerinin çocuklara yönelik olması ve birden fazla aromaya sahip olmasından dolayı oldukça sevildiklerini söyleyebiliriz. Aynes, üretim tesislerinde 22 yıldır hiç bozulmadan ilerleyen güzel bir ilerlemeye sahip durumda.

Aynes Ballı Süt

Aynes, yukarıda belirttiğimiz ürünler dışında ballı süt konusunda da üretimler yapmaktadır. Birçok büyük marketin raflarında göreceğimiz Aynes ballı süt gece uyumadan önce içildiğinde oldukça rahatlatıcı ve şifa dolu bir hale gelmektedir. Ballı süt, en eski zamanlardan tüketilen tedavi edici gücü yüksek bir besin olarak görülmektedir. Günümüzde evinde doğal olarak ballı süt hazırlayamayan kişiler, Aynes tarafından üretilen ballı süt ürününü tercih edebilirler. Aynes ürünlerine genel olarak baktığınızda oldukça kaliteli, uzun ömürlü olduklarını görebilirsiniz.

Emojiler İle Tepki Ver

1
1

YORUMLAR