BAKKALLAR ODASI’NSAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

 BAKKALLAR ODASI’NSAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

BAKKALLAR ODASI’NSAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Denizli Bakkallar ve Odası tarafından KOSGEB ve İş-Kur destekleri konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi. MESUT GÜLER Acıpayam..

 BAKKALLAR ODASI’NSAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Denizli Bakkallar ve Odası tarafından KOSGEB ve İş-Kur destekleri konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

MESUT GÜLER

Acıpayam asfaltı üzerindeki Katipoğlu Düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya, KOSGEB Denizli İl Müdürlüğü’nden Cihan Özkul, İş-Kur İl Müdürlüğü’nü Temsilen  Murat Zeki Şimşek, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Musa Çelikkol, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı  Erol Tüzen, Oda Başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.

“BİLGİLENDİRME TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDECEK”

Toplantının açış konuşmasını yapan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Erol Tüzen , üyelerini ilgilendiren konularda bilgilendirme toplantılarına devam edeceklerini söyledi. Tüzen, “KOSGEB ve İş-Kur destekleri konusunda kulaktan dolma bilgiler yerine kaynağından bu destekler konusunda üyelerimizi bilgilendirmek istedik. Özellikle KOSGEB kredileri konusunda bazı uyanıkların para karşılığı kredi başvurusunda bulundukları konusunda  bilgiler aldık. Bunlara itibar etmeyin” dedi.

“SAHTEKARLARA KANMAYIN”

KOSGEB Denizli İl Müdürlüğü’nden Cihan Özkul da yaptığı konuşmada, KOSGEB’in verdiği destekler konusunda katılımcılara ayrıntılı bilgi aktardı. Özkul, “KOSGEB kredileri konusunda bazı sahtekarların 300-500 Lira arasında esnaftan para talep ettikleri,  kredi konusunda yardımcı olacaklarını söyleyerek esnaflarımızı mağduriyetine neden oldukları bilgisini alıyoruz. Burada size şunu ifade edeyim KOSGEB olarak  destek ve krediler için hiçbir para talebimiz bulunmamaktadır.   Bu konuda sahtekarlara inanmayın.  İl Müdürlüğümüze gelerek bizden tamamen ücretsiz her türlü konuda yardım alabilirsiniz” diye konuştu.

Toplantıya İş-Kur İl Müdürlüğü’nü Temsilen katılan  Murat Zeki Şimşek ise İş-Kur’un esnafa verdiği destekleri anlattı. Toplantı soru cevap bölümüyle sona erdi.

 

 

 

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR