‘’DEGİAD SENİNLE GÜZEL’’

 ‘’DEGİAD SENİNLE GÜZEL’’

DEGİAD  başkanı Hakan Urhan ve Yönetim kurulu yeni üyelerine hoş geldin mesajını Denizli Anemon Otelde düzenlenen ’DEGİAD SENİNLE GÜZEL’’ etkinliğiyle yeni üyelere hoş geldiniz denildi.

Anemon Otelde düzenlen etkinlik ,DEGİAD’A yeni katılan üyelerin tanışma ve kaynaşma etkinliği olarak düzenlendi.

DEGİAD’A YENİ 104 ÜYE TÖRENLE KATILDI

DEGİAD’ın yeni yönetimi, hem üyelerle bir araya gelmek hem de derneğin yeni 104 üyesinin üyelik belgesini vermek için Anemon Otel’de bir resepsiyon düzenledi. İş insanlarının yoğun ilgi gösterdiği gecede konuşma yapan Başkan Urhan, son zamanların en yüksek katılımına tanıklık etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirirken, etkinlikler açısından yoğun bir sürece girmek üzere oldukları müjdesini verdi.

GECENİN SPONSORLARI UNUTULMADI
Davetlilerden tam not alan gecenin sponsorlarını da unutmayan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, etkinliğin düzenlenmesine destek olan Özel Denizli BİLNET Okulları’ndan Baki Bağadır, HU Dizayn İç Mimarlık'tan Hüsna Uzun, Yılmaz Kuyumculuk’tan Mustafa Yılmaz, ERTEMUR Tarım’dan Mevlüt Ertemur, Hacı Şerif’ten Gönül Kırbaş Sönmez Yüceışık Ticaret’ten Ahmet Sönmez ve Şato Düğün Dekorasyon’dan Cihan Soyfidan’a plaket verdi.

Başkan Urhan ‘’DEGİAD SENİNLE GÜZEL’’ etkinliğinde şu ifadelere yer verdi.:

Böyle güzel ve katılımın bu denli büyük olduğu bir akşamda sizlerle birlikte olmaktan dolayı inanın ben çok mutluyum.

 

DEGİAD’IN  son zamanlarda ki en büyük yeni üye katılımını bu akşam gerçekleştireceğiz.

 

Bizler seçilip yönetimi ele aldıktan sonra ki dönemde yoğun bir ilgi ve talep söz konusu derneğimizle ilgili. Ve bu kısa süre içerisinde 100 e yakın üyemiz aramıza katıldı. Hepinize hoş geldin diyorum arkadaşlar.

Bu yoğun katılım tabi ki DEGİAD’IN  marka değerinin olduğunun işaretidir, kanıtıdır. Tabi ki DEGİAD derneği olarak , İş insanları derneği olarak bu marka değerine bir gecede sahip olmadık, bir seçimle de sahip olmadık. Kurulduğu günden beri bu derneğe emek veren bu dernek için çalışan insanların katma değerleriyle bu noktaya geldi ve  bu talep ve ilgi oluştu .Onun için ben hepinizin huzurunda bu derneğimizin bugüne gelmesi ve bu marka değerine ulaşması sürecinde emek harcamış olan eski dönem başkanlarımızın tamamına onların yönetim kurullarına  ve DEGİAD  üyelerimize emeği geçen tüm ağabeylerimize ablalarımıza sizlerin huzurunda tekrar çok teşekkür etmek istiyorum.

 

DEGİAD bugün 400’e yakın bir üye sayısına sahip. Şehrimiz ve bölgemizde ki en etkin ve güçlü iş insanları haline geldi. Tabi bu gücü tarif ederken sadece nicel ve rakamsal olarak tarif etmek yanlış olur. Nitelik anlamında da çok önemli çok değerli arkadaşlarımız ,üyelerimiz aramıza katıldı.Sizler yeni katılan üyelerimiz yeni katılan arkadaşlarımız ve daha önce olan mevcut üyelerimiz her biriniz değerli, kendi işlerinde kendi kollarında uzman insanlar olarak derneğimize kattığınız değeriniz çok büyük.onun için bu nicel ve nitelik olarak  bu güç bir araya geldiği zaman işte gerçek gücü oluşturuyor.

 

Ben şöyle  düşünüyorum. Bizim derneğimizin üyeleri olarak sizler şunu bilmelisiniz ve dernek olarak bizler şunu bilmeliyiz. Sizler bu memleket dahilinde işverenlersiniz .Aş verenlersiniz. İstihdam sağlayanlarsınız. Ve bizler bu memleket dahilin de vergi yükünü omuzlarında taşıyan insanlarız ve bizler üreten insanlarız.  Mal üreten, fikir üreten, ihracat yapan katma değer sağlayan insanlarız. Onun için bizim şunları bilmemiz lazım . Şu gücümüzü bilmemiz lazım . Bizler şehir dahilin de ve memleket dahilinde söylenecek söz var ise DEGİAD olarak herkesten daha önce ve daha fazla bu sözü söyleme hakkına sahibiz. Çünkü bizler biran önce dediğim gibi bir çok sorumluluğu üzerinde taşıyan insanlarız.ve gelecekte de bunu taşımaya devam edeceğiz. Onun için bu sorumluluğumuzun karşılığı olarak memleket ve şehir dahilinde söylenecek bir söz var ise sizler bu hakkı kendinizde görün. Ve bizler sizleri temsil eden DEGİAD yönetim kurulu olarak ta sizleri en iyi şekilde ifade edebilmek ,  sizlerin sesi olabilmek adına bizlerin sorumluluğu çok büyük. Onun için biz gücümüzü sizden alıyoruz.

 

Seçildiğimizden itibaren yaklaşık 1,5 aydır bir süre geçti.ve bu süreç içerisinde neler yaptığımız, düzenleyeceğimiz etkinliklerle alakalı bir sunum yapmayı planlıyoruz. İnşallah bu takvimi oluşturduktan sonra sizlerle bunları paylaşacağız..

 

Önümüzde ki etkinlik 4 aralık tarihinde Türk aile işletmeleri derneği genel başkanı ve bundan önceki dönemde başkanlık yapmış başkanlarımızı ağırlayacağız. Onlar kendi tecrübelerini kendi bilgilerini bizlerle paylaşacak.

 

Sektörel toplantılar yapacağımız ile ilgili seçim esnasında sözlerimiz olmuştu. 15 kasım itibariyle inşallah sektörel toplantılarımıza start veriyoruz. Arkadaşlarımız ilk tarım ve gıda üzerine toplantı düzenlemeye karar verdiler.15 Kasım’dan itibaren bu toplantıları düzenleyeceğiz. Sektörel analizlerimizi yaparak bu doğrultuda projelerimizi daha sağlıklı yürüteceğiz.

 

Bir kurumsal kimlik çalışması yapıyoruz. .DEGİAD’IN  marka değerini yükseltecek ve daha farklı bir noktada konumlandıracak bir çalışma yapıyoruz. Bunu yeni web sitemizde aplikasyon projemizde bununla birlikte destekleyeceğiz.

 

Tüzükle ilgili bir takım çalışmalarımız var.  Biz seçim öncesi eski başkanlarımızla da Melek başkanla da Esra başkanla da bunları kararlaştırmıştık. Tüzüğümüzde bir takım sıkıntılar var çelişen noktalar var bunları inşallah  düzelteceğiz bu sıkıntıları gidereceğiz.Daha güncel daha modern bir tüzüğe sahip dernek haline geleceğiz.Çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

 

13. Dönem yönetim kurulunun yapmış olduğu güzel etkinliklerden bir tanesi basketbol turnuvası. Bunlar sizleri bir araya getiren kaynaştıran bir aktivite olarak görüyoruz.ve bu aktiveyi devam ettirmekle ilgili organizasyon başlattık. Bu organizasyonun devamı ile ilgili ilerleyen günlerde sizlerle bir araya geleceğiz.

DEGİAD binamızın mevcut inşaatı  devam ediyor.Bununla ilgili uygulama projelerimiz sona erdi. Bu binanın yapımıyla ilgilide sponsorluk görüşmelerimiz devam ediyor. DEGİAD’IN üzerinde ki mali yükü hafifletmek adına bu görüşmelerimizi yapıyoruz.

Planlarımızda bir aksilik çıkmazda 19 mayıs gençlik ve spor bayramında yeni binamızın açılışını gerçekleştireceğiz.

Katılımınızdan ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederim inşallah bundan sonraki aktivelerimizde de bu ilgi ve katılımının katlanarak büyümesini temenni ediyorum .’’dedi.

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR