DENİZLİSPOR’DA YENİDEN BAŞKAN ÇETİN

 DENİZLİSPOR’DA YENİDEN BAŞKAN ÇETİN

Denizlispor Olağanüstü Genel Kurulu’nda mevcut başkan Ali Çetin tekrar başkan seçildi.

Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda çoğunluk sağlanmasıyla yapılan kongrenin divan başkanlığını Erdal Otçu yaptı. Tek adayla gidilen kongrede delegelerin tamamının oyunu alan Ali Çetin tekrar başkanlık koltuğuna oturdu. Başkan Ali Çetin bu sefer 23 kişilik yönetim kurulunu 15’e düşürdü. Kongreye eski başkan Mustafa Üstek de katıldı. 

YÖNETİM SAYISI 15’E DÜŞTÜ

Eski yönetimde bulunan Fikri Akyol, Necip İrdem, Recep Dayı, Mehmet Uz, Ferhat Yıldırım, Ali Yörümez, Nihat Hünkar, Ahmet Çakanel gibi isimler yer almadı. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan Ali Çetin, Taner Atilla, Engin Şahin, Ali Fırat, Nevzat Yakı, Hasan Önder, Mahmut Akarsu, Uğur Coşkun, Fikret Onur, Muhammed Üstek, Yasin Özpek, Dr. Salih Özcan, Kaan Şanlıkan, Can Cesur ve İsmail Bay… 

DİVAN KURULUNDA ÖNEMLİ İSİMLER

Divan kurulunda Zafer Katrancı, Ender Abalıoğlu, İbrahim Tan, Mustafa Baysal ve Seyfettin Başer bulundu. 8 kişilik yedek yönetim kurulunda ise; Ramazan Erbil, Yaşar Kaya, Çağatay Bostancı, Recep Dayı, Engin Doğrar, Ali Yörümez, Önder Kapusuz ve Ercüment Dilmen yer aldı. Denizlispor Başkanı Ali Çetin, herkese kongrenin hayırlı olmasını dileyerek, “Bu takımı şampiyon yapacağız. Halkımızın da ilgi göstermesinden belli. O hava oluştu. Söz veriyoruz. Şimdiye kadar çok şeylerin altını imza attık, atmaya da devam edeceğiz. O sene bu sene” dedi.

HACI SELAMOĞLU

 

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR