ELÇİ TUR’DAN YENİ ALTERNATİFLER

 ELÇİ TUR’DAN YENİ ALTERNATİFLER

ELÇİ TUR’DAN YENİ ALTERNATİFLER Elçi Tur, 25 yıllık tecrübesiyle; alternatif turizme, yeni alternatifler sunuyor. Elçi Tur Operasyon Müdürü Engin Mutlu, yeşil ve mavinin..

 ELÇİ TUR’DAN YENİ ALTERNATİFLER

Elçi Tur, 25 yıllık tecrübesiyle; alternatif turizme, yeni alternatifler sunuyor.

 

Elçi Tur Operasyon Müdürü Engin Mutlu, yeşil ve mavinin birbiriyle uyum içerisinde güzel bir ebru oluşturduğu Marmaris Turunç Koyu'nda hizmete açılan Villa Alya Butik Otel'de aileye özel  bahçe ve havuzun yer aldığını, ayrıca Mavi Deniz Otel de bayanlara özel havuzların ve alternatif turizmin tüm hizmetlerinin bulunduğunu söyledi.

HER SENE YENİSİ EKLENİYOR

Alternatif Turizm'in yıldız kuruluşlarından Elçi Tur, yeni sezona, Marmaris'te hizmete sunduğu iki yeni otel ile giriyor. Hac ve Umre organizasyonunda 25 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Elçi Tur, günümüzde ihtiyaç haline gelen alternatif tatil alanındaki hizmetlerini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Elçi Tur Operasyon Müdürü Engin Mutlu, gazetemize yaptığı açıklamada; "Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok yerinde bulunan 25 bin muhafazakâr ailenin 2013 sezonunda Elçi Tur ile seyahat ettiğini belirterek, "Muhafazakâr ailelerimizin yaşam tarzına en uygun otellere her sene yenisi eklenmektedir" dedi.

AİLEYE ÖZEL HAVUZ VE BAHÇE

2014 sezonunda Marmaris’te iki tesislerin hizmete girdiğini ifade eden Mutlu, Marmaris Turunç koyunda orman içerisinde çam ve zeytin ağaçları arasında olan Villa ALYA BUTİK OTEL, özel bahçesi ve havuzu olan villalardan oluşmaktadır. Her villamızın geniş bir bahçesi  ve başka bir  villadan gözükmeyecek  konumda olan  özel havuzları mevcuttur. Muhteşem deniz manzarasına sahip olan orman içerisinde Villa ALYA BUTİK OTEL siz değerli muhafazakâr ailelerimize hizmet verecektir" diye konuştu.

BAYANLARA ÖZEL HAVUZ

Hizmetlerinin artarak sereceğini dile getiren Engin Mutlu, sözlerine şöyle devam etti: "2014 Sezonunda hizmet verecek diğer otelimiz MAVİ DENİZ OTEL Marmaris Turunç koyunda  Denize sıfır mesafede olup Avrupa’nın Mavi Bayrak Ödülünü almış  muhteşem denize sahiptir. Otelimiz Muhafazakâr ailelerimizin yeni alternatif otelleri arasına girmiştir. Bayanlar için özel havuzu olan otelimiz bu yıl tatilini Marmaris’te planlayan ailelerimiz için iyi bir tercih olacaktır. Muhteşem denizi olan Marmaris bölgesinde açılan bu otelleri görmenizi tavsiye ederiz."

ERKEN REZERVASYONDA BÜYÜK AVANTAJ

Yeni sezonda hizmete alınan otellere aşırı talep bulunduğunu vurgulayan Elçi Tur Operasyon Müdürü Engin Mutlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Otellerimize talebin çok olmasından dolayı yaz döneminde ciddi yer sıkıntıları yaşanmaktadır. Bundan dolayı, Elçi Tur olarak; Ailelerimize 2014 tatil planlarını önceden yapmaları ve erken rezervasyon indirimlerinden yaralanmalarını tavsiye ederiz. Çünkü alternatif otel sayısı az ve talebin fazla olması sebebiyle yer sıkıntısı yaşanmaktadır. Şimdiden rezervasyon yaparlarsa hem uygun fiyatı yakalamış olur, hem de yer sıkıntısı yaşamazlar. Tatil ödemelerinde kolaylık sağlanmış ve taksit imkânı genişletilmiştir. Alternatif Otellerde erken rezervasyon yapanlar yüzde 35’e yakın avantaj yakalamaktadırlar."

ÖZEL UMRE TURLARI

Mutlu, Elçi Tur'un 2014 sezonunda da ailelere; Yeni başlattığımız kampanyada 5 yıldızlı Otelde Umre 1275 € olduğunu ve Bosna, Kudüs ve Kudüs Bağlantılı Umre Turlarında uygun program ve fiyatlar hazırladığını , 3 gece 4 gün olarak düzenlenen bu programlarda birçok yeri görme imkânı olduğunu, bu turlarla ilgili tüm detayların www.islamiotel.com internet adresinde bulunduğunu, ayrıca 444 32 70 nolu telefondan da bilgi alınabileceğini sözlerine ekledi. MESUT GÜLER

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR