“ELLER MEHMETÇİK İÇİN SEMAYA KALKTI”

“ELLER MEHMETÇİK İÇİN SEMAYA KALKTI”

Türkiye Kamu-Sen Denizli İl temsilciliği’ne bağlı sendikalar, Afrin’deki Mehmetçiklerimiz için tüm kurumlarda İstiklal Marşı okudu ve dualar ettiler.

 Dün Sabah saat 09.00’da mesai öncesi Kamu Sen’e bağlı kamu çalışanları hep bir ağızdan önce İstiklal Marşı okudular ardından dua ettiler.  

“SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ”

Türk Büro Sen (TBS)  Denizli şube Başkanı Hüseyin Utangaç  yaptığı konuşmada,  “Mehmetçiğimize sonuna kadar destek veriyoruz.İnşallah bu operasyonunu da başarı ile tamamlayarak geri döneceklerdir.Biz Türkiye Kamu Sen sendikaları ile bütün kamu çalışanı arkadaşlarımız bu operasyonu destekliyoruz”dedi.

“ALLAH MUAFFAK EYLESİN”

Türk Eğitim Sen (TES)  Şube Başkanı Emre Erdoğan da yaptığı konuşmada, “Kahraman Türk ordumuzun Devletimizin bekası, ülkemizin güvenliği ve selameti için başlatmış olduğu Zeytin Dalı isimli Afrin harekatına destek olmak amacıyla, ülke güvenliği söz konusu olduğunda tüm düşüncelerimizi bir tarafa bırakıp, Devletimizin yanında olduğumuzu belirtmek için Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Denizli Şubesi olarak, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gelirler Dairesi Müdürlüğü önünde açıklamımızı yapıp, İstiklal Marşımızı okuduk ve ardından Kahraman Metmetçiğimiz için duamızı yaptık. Allah zaferlerini muaffak eylesin” diye konuştu.

“ORDUMUZUN YANINDAYIZ”

Türkiye Kamu Sen Denizli İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen (TSS) Şube Başkanı Rayif Kurşunoğlu, “Bugün tüm hizmet kollarındaki kamu kurum ve kuruluşlarında, mesai öncesinde Mehmetçiklerimize dualarımızı gönderdik, yüce Allah’tan, ordumuza zafer diledik. Bizlerin bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşayabilmesi için cansiperane mücadele veren askerlerimizin emniyeti, zayiat vermeden sağ salim görevlerini başarıyla tamamlayıp tarihimize bir zafer daha eklemeleri dileğiyle hep bir ağızdan dualar edildi. Kamu çalışanları olarak Türkiye Kamu-Sen camiasının ve Türk milletinin, ordusunun ve devletinin yanında olduğunu bir kez daha güçlü bir şekilde dost düşman herkese ilan ettik” ifadelerini kullandı.

MESUT GÜLER 

Emojiler İle Tepki Ver

1

YORUMLAR