ERBEĞİ, PALANDÖKEN’İ ZİYARET ETTİ

ERBEĞİ, PALANDÖKEN’İ ZİYARET ETTİ

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve yönetim Kurulu Üyeleri,  Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’i ziyaret etti.

Geçtiğimiz Nisan ayında yapılan genel kurulda, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına seçilen Mehmet Ali Erbeği, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’i makamında ziyaret etti.

Erbeği, yaptığı konuşmada,  “Genel kurulumuzu tamamladıktan sonra ilk ziyaretimizi yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte genel başkanımız sayın Bendevi Palandökene yaptık. Yönetim kurulumuza yeni seçilen başkanlarımızla genel başkanımızı tanıştırdık. Ziyarette esnafımızın sorunları ile ilgili görüş alış veri,şinde bulunduk.  Denizli esnafıyla ilgili genel başkanımıza bilgi verdik”dedi.

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erbeği ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Erbeği ve yönetim kurulu üyeleri, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in ardından Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Başkanı Abdulkadir Akgül’ü ziyaret etti.

MESUT GÜLER

 

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR