“HAÇLI TERÖRÜ ARTIK BİREYSEL KATLİAMLAR BOYUTUNA ULAŞTI”

“HAÇLI TERÖRÜ ARTIK BİREYSEL KATLİAMLAR BOYUTUNA ULAŞTI”

Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu,Yeni Zelanda’da Müslümanlara yapılan vahşi saldırıyı kınadı.

Batılı medeniyetsizlerin algılarının sonucu Yeni Zelanda’da vahşi silahlı saldırı sonucunda 49 Mülümanın hayatını kaybettiğini ve 48’den fazla Müslümanın da yaralandığını belirten Hisarlıoğlu, 

 “Haçlı terörü artık bireysel katliamlar boyutuna ulaştı. Batılı medeniyetler ve uzak Dünya’daki uzantıları diye bize yutturulan ülkelerdeki İslam düşmanlığı hat safhada. Dinimiz İslamı Terörle özdeşleştirmeye çalışan TV kanallarında,  basında İslami terör diye sürekli dünya gündeminde algı yapan sözde medeniyetsizlerin algılarının sonuçu ekilen nifak tohumları, Müslümanlardan çok Hristiyan dünyasında var olan İslam düşmanlığını tutuşturdu. Her gün bir camiye saldırı, Müslümanlara eziyet, Filistin’de zulüm, Doğu Türkistan’da katliam, Ortadoğu’da, Afganistan’da işgal, kendi memleketlerinde dışdan gelip de zulüm ettiğiniz yetmiyor gibi, ülkelerinizde de buna müsaade hatta teşvik ediyorsunuz” dedi.

 Müslümanlara yapılan katliamın hesabının bir gün mutlaka sorulacağını kaydeden  Hisarlıoğlu, “Unutmayın biz Müslümanları öldürdüğünüzü sanıyorsunuz ama biz, Şehit oluyoruz. Hz. Ali efendimizi de camide Şehit ettiler ve biz bir öldük bin dirildik. İslamı sahipsiz camileri sahipsiz ezanı sahipsiz sanmayın yılmaz bekçileri Türk milleti var.  İslamın Sancaktarı Türk milletinin bir çetelesi var. Bir gün gelecek bütün Türk ve Müslüman kardeşlerimizin kanının hesabı sorulacak. Yeni Zelanda da Cuma esnasında ibadet ederken hunharca şehit edilen 49 kardeşlerimize Cenab-ı Allah dan rahmet onlarca yaralımıza şifalar diliyorum , Tüm İslam aleminin başı sağolsun” diye konuştu.

MESUT GÜLER  

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR