hem eğleniyor, hem öğreniyorlar

  hem eğleniyor, hem öğreniyorlar

hem eğleniyor, hem öğreniyorlar Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Denizli halkının hizmetine sunduğu, Kayıhan Yüzme Havuzu'nda açılan ücretsiz yüzme kursuna gelen minikler hem..

  hem eğleniyor, hem öğreniyorlar

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Denizli halkının hizmetine sunduğu, Kayıhan Yüzme Havuzu'nda açılan ücretsiz yüzme kursuna gelen minikler hem yüzme öğreniyor hem de eğlenme imkanı buluyor.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Yaz Spor Okulları'na ilgi her geçen gün büyüyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları'nda her yıl on binlerce vatandaş 25 farklı branşta spor yaparken, Kayıhan Yüzme Havuzu'nda verilen yüzme eğitimi en çok ilgiyi çeken kurslar arasında gösteriliyor. Tecrübeli yüzme antrenörleri eşliğinde 4 ayrı kategoride verilen kurslarda vatandaşlara yüzmenin teknikleri öğretiliyor. Yaz Spor Okulları kapsamında verilen ücretsiz yüzme kursuna özellikle minikler yoğun ilgi gösteriyor. Bir yandan yüzme eğitimi alırken diğer yandan havuzda eğlenme imkanı bulan minikler sıcak havalarda suyun tadını çıkarıyor. Kurslarda yüzmeyi öğrenen ve bu yeteneğini ilerleten kulaçlar ise bireysel ve kulüp bünyesinde yarışmacı olabiliyor. Eylül ayına kadar devam edecek olan yüzme eğitimi sonunda yetenekli sporcuların tespit edilerek kulüp bünyesine alınacağı belirtildi.

 

"Denizli'de yüzme bilmeyen kalmayacak"

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yaz Spor Okulları kapsamında açılan yüzme kursuna ilginin sevindirici olduğunu söyledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda Denizli halkına hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Başkan Zolan, Kayıhan Yüzme Havuzu'nda 7'den 70'e herkese ücretsiz yüzme kursu verdiklerini belirterek, "Denizli'de yüzme bilmeyen kalmayacak" dedi. HABER MERKEZİ

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR