İnternet Üzerinden İmar ve Ada Pafta Sorgulama İşlemlerinizi Hemen Yapın 

İnternet Üzerinden İmar ve Ada Pafta Sorgulama İşlemlerinizi Hemen Yapın 

İmarsorgula.com, dijital hizmetler ile imar ve bayındırlık hizmetleriyle tüm sorgulama işlemlerinde kolaylık sağlıyor. E-imar sorgulama, ada ve parsel sorgulama işlemleri tek tıkla, hızlı ve kolay şekilde yapılabilir.

İnternetten imar sorgulama işlemi için hem masa üstü bilgisayarlardan hem de tüm mobil cihazlardan direkt olarak giriş yapılabilir. 7/24 kesintisiz sistem avantajıyla e-imar sorgulama işlemlerini İmarsorgula.com ile yapabilirsiniz. 

İnternetten İmar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tuna Şehircilik firması tarafından geliştirilen imarsorgula.com sitesi, yatırım yapılması planlanan gayrimenkuller için tüm teknik detaylara erişim sağlayan profesyonel bir sistemdir. Bahsedilen gayrimenkullerin ekonomik ve hukuksal durumlarını yanı sıra mevcut bayındırlık durumları ile alakalı bilgiler, dijital olarak sunuluyor.

Şehir plancısı, gayrimenkul değerleme uzmanı, harita mühendisleri ve mimarlardan oluşan imarsorgula.com sistemi, Türkiye’nin en geniş kapsamlı dijital sistemi olarak hizmet veriyor. Hem yatırım yapılacak gayrimenkuller hem de al- sat yapılacak yapılar için detaylı rapor sunan sistem, şahıs ve tüzel kişi çalışmaları ile profesyonel sunumlar gerçekleştiriyor. e-imar sorgulama için butona tıklamanız ve il- ilçe bilgilerini girerek, ada ve parsel üzerinden direkt olarak imar sorgulama işlemi yapabilirsiniz. 

İmarsorgula.com Dijital Hizmetler

İnternetten ada pafta sorgulama işlemleri için teknolojik alt yapı sunan imarsorgula.com sistemi, tüm gayrimenkuller için doğru analizler ve sağlıklı verilerle oluşturulan profesyonel raporlar ile hizmet veriyor. Online hizmetler dahilinde sisteme ücretsiz olarak üye olabilir, hizmet seçerek form doldurabilirsiniz. Sonrasında online teklif alarak, imar ve bayındırlık hizmetlerinden sağlan kadro avantajlarıyla yararlanabilirsiniz.

Tuna Şehircilik hizmetleri dahilinde ayrıca; gayrimenkul fizibilite raporu, gayrimenkul takip raporu, gayrimenkul değerleme raporu ve imar durumu raporu seçenekleri sunuluyor. E-imar dijital sistemiyle, Türkiye’nin tüm kentlerinden ve ilçelerinden imar sorgulama işlemi yapılabilir. Online parsel sorgulama hizmetleriyle tam donanımlı platform sunulan imarsorgula.com sisteminde; konut alanlar, park alanları, yol ve ticaret alanları gibi tüm yapılar için imar bilgisi erişim ağı sunuluyor. 

www.imarsorgula.com sistemine doğrudan erişim sağlamak için 0506 851 44 53 ve 0216 912 08 35 numaralı telefonlardan erişim sağlanabilir.

TGKM imar sorgulama işlemlerini de sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR