KAMU-SEN GENEL BAŞKANLIĞINA KAHVECİ SEÇİLDİ

KAMU-SEN GENEL BAŞKANLIĞINA  KAHVECİ SEÇİLDİ

Türkiye Kamu Sen’in 6. Olağan Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. Tek Adayla gidilen seçimlerde  Kamu-Sen’in Genel Başkanlığına Türk Sağlık Sen (TSS) Genel Başkanı Önder Kahveci seçildi. 

Hafta sonu gerçekleştirilen seçimlerde Denizli’den Raif Kurşunoğlu, Emre Erdoğan, Ferhat Ağırman ve Süleyman Alagöz oy kullandı. 

KAHVECİ: “SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ”

Yapılan seçimin ardında Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci yaptığı teşekkür konuşmasında; “Türkiye Kamu-Sen’i daha güzel günlere taşıyacak olan yönetim kurulunun tespitinde teveccüh göstererek bizleri Genel Başkanlığa layık gören tüm delegelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Ülkemizin içinde bulunduğu zor süreçte Türkiye Kamu-Sen’in omuzlarındaki sorumluluğun ne denli ağır olduğunun bilincindeyiz. Türkiye kamu-Sen zorlukları aşarak bugünlere geldi. Aynı azim ve kararlılıkla özellikle kuruluş ilkelerimizden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Bundan sonraki odak noktamız artık yetkili sendika olmak toplu sözleşme masasına yetkiyle oturmak  olacaktır. Türkiye Kamu-Sen sendikacılığın tarihini yazmaya devam edecektir.Bu bilinç içerisinde çalışma yaşamında ortaya çıkan aksaklıkların çözümü, milli birlik ve beraberliğimizin pekiştirilmesi, Türk milletinin ilelebet bu topraklarda hür ve bağımsız olarak yaşayabilmesi için üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirmeye ben ve yönetim kurulumuz hazırdır. Çıktığımız bu zorlu yolda yüce Allah bizleri muvaffak eylesin. Türkiye Kamu-Sen bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk memurunun ve Türk milletinin umudu olmaya devam edecektir. Yeni yönetim kurulumuza da başarılar diliyor, Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum” dedi.

Türkiye Kamu-Sen’in yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci

Genel Sekreter Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan

Mali İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Osman Eksert

Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu

Eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal

Toplu Sözleşmeden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mustafa Tümer

Mevzuattan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz Basından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci Sosyal İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Türk İmar-Sen Genel Başkanı Salih Demir.

MESUT GÜLER 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR