KAPLAN’IN TEŞKİLAT ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

 KAPLAN’IN TEŞKİLAT ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

KAPLAN’IN TEŞKİLAT ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli eski İl Başkanı Zafer Kaplan, MHP Pamukkale İlçe Teşkilatını ziyaret etti. MHP Pamukkale İlçe..

 KAPLAN’IN TEŞKİLAT ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Denizli eski İl Başkanı Zafer Kaplan, MHP Pamukkale İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Akgün ile bir süre görüşen Kaplan, Pamukkale İlçe Teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.

Kaplan, yaptığı konuşmada, “Pamukkale İlçe Bakanımız   bu hareketin içinde yetişen genç bir kardeşimiz, partimizin dinamizmini artıracaktır. İyi bir takım çalışmasıyla MHP’nin Denizli’de birinci parti olmasına büyük katkı koyacaktır” dedi.

Omuz omuza vererek milletin teveccühüyle AKP iktidarına 7 Haziran’da son vermeyi dilediklerini anlatan Kaplan,  “Böylece Türkiye’nin karanlık günlerine nokta koyacağız. 7 Haziran’da Türkiye’yi AKP-PKK ortaklığından kurtarmak mecburiyetindeyiz. Genel seçimlerde bunların oyununu mutlaka bozmalıyız. Bunun için de tüm partililerimize büyük görevler düşüyor. Ben de partimizin başarıya ulaşması için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım” diye konuştu.

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Akgün de ziyaretinden dolayı Kaplan’a teşekkür etti. Akgün, “Büyüklerimizin bu tür ziyaretleri bizi son derece memnun ediyor. Onların bilgi ve deneyimlerinden yararlanma imkanı buluyoruz.  Biz göreve geldiğimiz günden bu yana   MHP teşkilatlarında bir kere nefes almış, teşkilatlarımıza gelmiş kim varsa onları kucaklayacağız, dedik. Bu konuda da önemli mesafe katettiğimizi sanıyorum. Ayrıca bu tür ziyaretler ben ve teşkilatıma moral veriyor, motive ediyor. Bu nedenle Zafer başkanıma ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. MESUT GÜLER

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR