MERKEZEFENDİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLIĞINA ÇAVDAR  ATANDI

MERKEZEFENDİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANLIĞINA ÇAVDAR  ATANDI

Merkezefendi Ülkü Ocakları’nda görev değişikliğine gidildi. Merkezefendi Ülkü Ocakları Başkanlığı’na Mustafa Çavdar atandı.

Görev değişikliği nedeniyle Ocak binasında tören düzenlendi. Törene Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı,  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) önceki dönem Milletvekili Ali Keskin ve çok sayıda Ülkücü katıldı. Törende, Merkezefendi Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Karakurt, bayrağı, Mustafa Çavdar’a devretti. 

Görev devir teslim töreninin ardında bir konuşma yapan Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı,  Ülkü Ocaklarının köklü ve milli bir okul olduğunu belirterek,  “Ülkü Ocakları, kurulduğu günden bugüne Türk gençliğinin en büyük teşkilatı olmuş, bünyesinde milyonlarca vatan evladı yetiştirmiş köklü bir kurum, milli bir okuldur. Ülkü Ocakları milli ve manevi değerlerimize haiz, vatan ve millet sevgisiyle mücehhez yüreklerin toplandığı kutlu bir çatı olarak yarım asırdır Türk milletinin hizmetindedir. Görev değişim törenimize katılan tüm Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni görevlere atanan Mustafa Çavdar’a  başarılar diliyorum. Bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Mehmet Karakurt’a teşekkür ediyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi. Aydınlı’nın  konuşmasının ardından devir teslim töreni, Ülkücü yemini ve okunan duaların ardından sona erdi.

MESUT GÜLER 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR