NE OLUYOR SANA DENİZLİ

NE OLUYOR SANA DENİZLİ

DENİZLİ TÜRKİYE GÜNDEMİNDE...

Denizli bu aralar ilginç haberlerle Türkiye gündeminde kendine yer bulmaya devam ediyor. Gündüz kuşağı programlarında geçen olayların en az 2 'si Denizli'de geçiyor. 

İlk olarak Star Tv'de Gerçeğin Peşinde adlı programda, 14 Şubat'dan itibaren kendisinden haber alınamayan Kağıt toplayıcısı Muharrem Bakan konuşuldu. 

Merkezefendi'nin İlbade Mahallesi'nde yaşayan ,4 çocuk babası Muharrem Bakan 14 Şubat'da kağıt toplamak için evden çıktı ve o günden bu yana kendisinden hiç bir haber alınamadı. 

Atv ekranlarında ki Müge Anlı ile tatlı sert programında ise 31 yaşındaki Neşe Aydemir'in annesi hakkında iddia ettikleri Türkiye'yi şaşkına çevirdi. İddialara göre annesinin evlilik dolandırıcılığını yaptığını söyleyen Neşe Aydemir' annesinin kendisine babanız başka biri söyleminde bulunduğunu iddia etti ve ardından annesi Denizli'den canlı yayına katılarak cevap verdi. 

Müge Anlı'nın moderatörlüğündeki tatlı sert programına konu olan diğer olay ise 64 yaşındaki manisalı çiftçi Sezai Harman'ın şüpheli ölümüydü. Karısı tarafından zehirlendiği iddia edilen çiftçinin sır dolu ölümü konuşuldu. Harman'ın karısı kocasını zehirledikten sonra Denizli'de oturan sevgiisinin yanına geldiği iddia edildi. Yüzünü göstermeden Denizli'den canlı yayına katılan sevgilisi olduğu iddia edlen kişi sorulan sorulara cevap verdi. 

Emojiler İle Tepki Ver

3
2
2
2
1

YORUMLAR