“SAĞLAM DURUŞUMUZU DENİZLİLİLERLE PAYLAŞIN”

“SAĞLAM DURUŞUMUZU DENİZLİLİLERLE PAYLAŞIN”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Genel Dr. Devlet Bahçeli, Cumhur ittifakının Pamukkale Belediye Meclis Üyesi adayı Av. Yusuf Garip’i kabul etti.

MHP Genel Merkezindeki makam odasında Garip’i kabul eden Bahçeli, seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“HAYIR DUASINI ALDIM”

Pamukkale Belediye Meclis Üyesi adayı Av. Yusuf Garip, yaptığı konuşmada,  “Öncelikle yoğun seçim çalışmalarınıza rağmen  şahsımı makamınızda kabul ettiğiniz için  şükranlarımı arz ediyorum.  Sizin de takdirinizle  2014 yılından bu yana Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, mensubu olmaktan şeref duyduğum MHP’yi  temsil etmeye çalışıyorum. Yine sizin takdirleriniz ve ittifakı oluşturan partilerin yetkili kurullarınca 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Pamukkale Belediyesi 1. Sıra meclis üyesi  adayı gösterildim. Üzerinde, Ülkemizin Bekası için hassasiyetle durduğunuz Cumhur ittifakının başarı için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Yerel seçim öncesi hayır duanızı almak, çalışmalar hakkında bilgi vermek amacıyla görüşme talebimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. Garip, görüşmede ayrıca Genel Başkan Bahçeli’ye  Türk Hukuk Enstitüsü (THE) Denizli Şubesi’nin çalışmaları hakkında da bilgi verdi.   

“ŞAHSINIZA ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞÜYOR”

MHP Lideri Bahçeli de yaptığı konuşmada, “Denizli’de yaptığınız çalışmalardan haberdarım ve hoşnudum.  Yerel seçimler öncesi ilinizde özellikle cumhur ittifakının başarısı için hepinize önemli görevler düşüyor. Sizlerden bilhassa bekliyorum ki, sağlam duruşumuzu, berrak düşüncelerimizi, isabetli değerlendirmelerimizi Denizli’deki her insanımızla paylaşınız. 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalmalıdır. Cumhur İttifakı Türkiye’nin geleceğini kuruyor. Buna uygun karar ve hazırlık içinde olmalıyız. Hem belediye hem de beka diyor, tarihi ittifakımızı koruyoruz. Cumhur İttifakı’nın hedeflerine ulaşması hususunda tüm gücünüzle çalışmanızı istiyorum. Denizli’deki belediye başkan adaylarımıza üstün başarılar diliyorum. Bu vesileyle şahsınızda Denizlili vatandaşlarımıza saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu. 

BAŞBUĞ’UN MEZARINA ZİYARET

Garip, Genel Başkan Bahçeli’yle görüşmesinin ardından MHP’nin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş’in Beş Tepedeki ebedi istirahatgahını ziyaret ederek dua etti.

MESUT GÜLER/ ATA NAİL ALTINOLUK

 

  

 

 

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR