Sevgililer Gününe Özel Farklı Bir Hediye

Sevgililer Gününe Özel Farklı Bir Hediye

Her yıl 14 Şubat günü dünyanın dört bir yanında kutlanan sevgililer günü, kişilerin değer verdikleri insana hediyeler sunduğu özel bir gündür.

Hediye almak hemen herkesi mutlu eder. Ancak hediye, özellikle sevgili için alınacak ise maddi değerinden çok ona yüklenen anlamının ağırlığı önem taşımaktadır. Bu anlamda sevgililer gününde alınabilecek pek çok hediye alternatifi mevcuttur. Bunlar arasında en çok rağbet görenlerden birisi ise hediyelik takı modelleridir. Özellikle ahşap yüzük madeni yüzüklerden sıkılanlar için oldukça ideal bir sevgililer günü hediyesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Takılar, insanlığın ilk dönemlerinden bu yana kullanılan aksesuarlardır. Ancak zaman zaman kullanım amaçları değişiklik göstermiştir. Kimi zaman statü kimi zaman güç simgesi olan bu aksesuarlar, günümüzde hem erkek hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Takı çeşitleri arasında sevgiliye alınabilecek en özel hediyelerden birisi yüzüklerdir. Bu aksesuarlar arasında ise son yıllarda el yapımı ahşap yüzükler giderek daha da popüler hale gelmektedir. 

 

 

 

Hediyelik Göz Alıcı Ahşap Yüzükler

Ahşap, tarih boyunca pek çok tasarımı hem şık hem de işlevsel hale getirmek için kullanılmıştır. Son yıllarda ise ahşabın sıklıkla yüzük yapımında kullanıldığı görülmektedir. Üstelik tasarımcılar, ahşap yüzükler tasarlarken farklı pek çok materyal kullanmaktadır. Bu anlamda sevgililer günü hediyesi olarak satın alınabilecek farklı materyaller ile birlikte tasarlanmış pek çok ahşap yüzük çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında ceviz ağacı ile epoksi malzemenin bir arada kullanıldığı ahşap alyans modelleri tercih edilebilir. Bunun yanında zeytin ağacı ve gümüşün, pelesenk ağacı ve yeşil swarovski taşın birlikte kullanıldığı birbirinden şık yüzük modelleri de seçenekler arasında yer almaktadır.

Ahşap yüzükler arasında farklı materyaller ile kombinlenenlerin yanı sıra sadece ahşap malzemeden tasarlanan yüzük modelleri de yer almaktadır. Ancak bu yüzükler, işinin ehli kişiler tarafından üretilmelidir. Aksi takdirde beklenen görüntüyü ortaya koymaları mümkün değildir. Bu anlamda el yapımı ahşap yüzük imalatının her aşamasının titizlikle takip edildiği  Kerem Sertaç Şekür Atölyesi tarafından sunulan yüzük modellerini tercih edebilir, sevgilinize göz alıcı ve son derece dayanıklı bir ahşap yüzük hediye edebilirsiniz.  Detaylı bilgi ve sipariş için http://www.keremsertacsekur.com/ahsap-yuzuk 

Emojiler İle Tepki Ver

1

YORUMLAR