“ŞİMDİ HİZMET ZAMANI”

“ŞİMDİ HİZMET ZAMANI”

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur ittifakı çatısı altında seçime giren ve Kale Belediye Meclis Üyesi seçilen MHP’li  Özkan Yeniay, Kale ve Denizli’ye hizmet için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Zorlu bir seçim süreci geçirdiklerini belirten Yeniay, ”Cumhur ittifakı çatısı altında girdiğimiz seçimlerde yüzde 47 oy alarak Kale ilçemizde önemli bir başarıya imza attık. Öncelikle bu görevi bize layık gören, oy veren vermeyen, tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Zorlu bir seçim sürecini başarıyla tamamladık. Şimdi Kale ve Denizli’ye hizmet zamanı. Görev süremiz boyunca  Kale’mizin yararına tüm hizmetlere destek vereceğiz. Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Salih Sağınç ve diğer meclis üyeleriyle birlikte uyum içerisinde kalıcı hizmetlere imza atacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.  

Kale ilçesini Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi’nde de temsil edeceğini ifade eden Yeniay,  “Büyükşehir Belediye Meclisi’nde de  diğer meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte uyum içinde 

Denizli’ye hizmet noktasında, ilimize yararlı olacak, hemşehrilerimizin faydasına dokunacak her öneriye her teklife tam destek vereceğiz. Allah utandırmasın, Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

MESUT GÜLER  

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR