Son Dönemlerin En Gözde İnstamom Annesi: Melek İçmeli

Son Dönemlerin En Gözde İnstamom Annesi: Melek İçmeli

Yağmış olduğu Süpermom festivalleri ile sosyal medya uygulamalarında önemli bir noktaya gelmeyi başaran Melek İçmeli evli ve iki çocuk annesi bir kadın. Son dönemlerde yalnızca başarılı bir anne oluşu ve nefis yemekler yapışının dışında diyet konusunda takipçilerine vermiş olduğu destek ile de epey tanınıyor. Kurmuş oldukları motivasyon grupları ile diğer İnstagram annelerini ve takipçilerini kilo verim sürecini destekliyor.

‘’ Güzel Bir Vücut İçin: Zeytin Yaprağı ve Hindistan Cevizi Yağı!’’

Güzel bir vücuda sahip olmak için yardım aldığı diyetisyenlerin verdiği tüyoları takipçileri ile sıkça paylaşan İçmeli: ‘’ Ben ve sevgili takipçilerin belirli aralıklarla bir diyet dönemine geçiş yapıyoruz. Özellikle İnstagram üzerinde tanınmış arkadaşlarımız ile birleşerek bir motivasyon grubu oluşturuyoruz. Takipçilerime ve arkadaşlarıma diyetisyenimden almış olduğum tüyoları paylaşarak bu süreçte destek olmaya çalışıyorum. Ben diyet sürecimde ilk olarak aç karna bir tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı tüketiyorum. 

Hindistan cevizi yağının üzerine 2 bardak su içerek emilimini kolaylaştırıyorum. Hindistan cevizi yağı metabolizmanın hızlandırılmasına yardımcı oluyor. Gün içerisinde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez mutlaka zeytin yaprağından demlemiş olduğum çayı içiyorum. Zeytin yaprağı vücudun arındırılmasına ve vücutta yağ yakımının hızlandırılması konusunda oldukça başarılı bir ürün. Tüm bu ürünlerin dışında sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösteriyorum. Böylelikle normal vücut formumu koruyabilmiş oluyorum.’’ diye belirtiyor.  

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

1
1

YORUMLAR