Süper Amatör Lig’e 3 süper takım

Süper Amatör Lig’e 3 süper takım

1’inci Amatör Play-of gruplarında ilk üç sırayı paylaşan Starspor, Kalınkozspor ve Çamelispor önümüzde ki sezon Süper Amatör Ligde boy gösterecekler. 

Kupalarını alan Starspor, kalınkozspor ve Çamelispor şimdiden Süper Amatör Lig için transfer çalışmalarına başladı. Starspor Kulüp Başkanı Mehmet Kabakçı, “uzun yorucu ve bir o kadar zevkli karşılaşmalar oynadık. Süper Amatör Lig hedefimize ulaştık. 1’inci Amatör Lig gruplarında ve play-off larda birinci bitirdik. Tüm futbolcularımı tebrik ederim. Bundan sonraki hedefimiz BAL Ligine çıkmak ve yapacağımız takviyelerle adımızdan söz ettirmek istiyoruz. Şampiyonluğumuzda bizi destekleyen emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.

Kalınkozspor Kulüp Başkanı Seyhan Duru, “1’inci Amatör Lig’e sıkıntılı başladık ilk haftalarda istediğimiz sonuçları alamadık. Ama ben bu futbolcularımıza ve teknik heyetimize güveniyordum. Onlarda beni yanıltmadı ve bugünlere geldik. Kalınkozspor taraftarına da bugünlere gelmemizde büyük rolü vardır. Herzaman yanımızda oldular ve desteklediler. Şimdiden Süper Amatör Lig’de başarılı olabilmek için transfer çalışmalarına başladık. Birkaç futbolcu ile görüşmelerimiz var. Önümüzdeki sezon yapacağımız takviyelerle ve alacağımız başarılı sonuçlarla herkes Süper Amatör’de Kalınkozspor’u konuşacak.”dedi.

Çamelispor Kulüp Başkanı İsmail Aksoy, “Sezona başladığımızda inişli çıkışlı grafikler çizdik. Daha sonra toparlandık play-oflarda bitime bir hafta kala Süper Amatör Lig’e çıkmayı garantiledik. Bundan sonraki hedefimiz Süper Amatör Lig’de de adımızı alacağımız başarılarla duyurmak. Yapacağımız transferlerle Süper Amatör Lig’e damga vurmak istiyoruz. Hedefimiz BAL Ligi’ne çıkmak ve başarılı olmaktır.”dedi.

BÜLENT TETİK

Emojiler İle Tepki Ver

1

YORUMLAR