Vali Hasan Karahan Bozkurt İlçesini Ziyaret  Etti

Vali Hasan Karahan Bozkurt İlçesini Ziyaret  Etti

Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt ilçesine gitti.

İlk olarak Bozkurt Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Karahan, burada Kaymakam Talha Battal, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Karahan, İçişleri Bakanlığının 25.10.2019 tarihli 105. Dönem Kaymakam Adayları Atama Kararı ile Bozkurt İlçesinde Vekil olarak atanarak göreve başlayan Kaymakam Talha Battal’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, İlçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından yaşanılan depremde hasar gören ve tadilat çalışmaları devam eden Bozkurt Spor Lisesini ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada incelemelerde bulunarak, öğretmen ve öğrenciler ile de biraraya geldi

Daha sonra Bozkurt Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik'i ziyaret ederek, Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bozkurt ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyarette bulunan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçe genelinde halkın güvenliği ve huzuruna yönelik sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra TOKİ tarafından deprem sonrası yapımı hızlandırılan ve bir bölümü depremzede vatandaşlarımıza tahsis edilecek olan TOKİ konut inşaatlarını inceleyen Karahan, burada incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden İlçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

HABER MERKEZİ

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR