YEREL SEÇİMLERDE CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

YEREL SEÇİMLERDE CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Denizli İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi ve Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve ilçe Belediye başkanlarının katılımı ile AK Parti Denizli ilçe kadın kolları ve yönetiminin katıldığı istişare ve değerlendirme toplantısı Pamukkale’de gerçekleştirildi.

Uzman Psikolojik Danışman Naz Yıldırım’ın “İletişim Teknikleri” eğitimi ile başlayan program protokol konuşmaları ile devam etti.  AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ün konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi ve Önceki Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci konuştu. 

KADINLARIMIZI AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA DAVET EDİYORUM

AK Parti’nin Kadın üye ve yönetici sayısı açısından dünya’nın en büyük siyasi kadın topluluğu olduğuna vurgu yapan Başkan Nurcan Dalbudak; “AK Parti siyasetinin ülkemize ve milletimize kazandırmış olduğu yenilikler içerisinde en önemlilerinden biri de kadınlarımızın aktif siyasette daha çok yer almasıdır. Kadınlarımız siyasette olduğu sürece siyasetinin daha başarılı ve naif bir siyaset olacağına inanıyorum” dedi.  Dalbudak, “Cumhurbaşkanımızda kadınlarımıza ayrı bir önem veriyor. Güçlü, özgüveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi biz kadınlar olarak Cumhurbaşkanımıza borçluyuz. Denizli AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı olarak buradan herkese çağrı yapıyorum. Tüm kadınlarımızı AK Parti il başkanlığına davet ediyorum. Misafirimiz olun kahvemizi çayımızı için diyorum. Hedefimiz kadınlarımızın tamamına ulaşabilmek ve onları AK sevdanın bir parçası yapabilmek. Eğer onlar gelemiyorlarsa biz gideceğiz. Sadece evlerine, değil gönüllerine gireceğiz. Biz yerel seçimlerde canla başla çalışacağız” diye konuştu.

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR