YÜZME KULÜBÜNÜN SPONSORLUĞUNU ÜSTLENDİLER

YÜZME KULÜBÜNÜN SPONSORLUĞUNU ÜSTLENDİLER

Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü ile Yedeks Tekstil arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Yedeks Tekstil, PAÜ Yüzme Kulübü’nün isim hakkı sponsorluğunu üstlendi.

YÜZME KULÜBÜNÜN SPONSORLUĞUNU ÜSTLENDİLER

 

 

Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü  ile Yedeks Tekstil arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Yedeks Tekstil, PAÜ Yüzme Kulübü’nün isim hakkı sponsorluğunu üstlendi.

 

PAÜ Spor Merkezi’nde gerçekleşen imza törenine Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Yargıtay Onursal Başsavcısı Hasan Erbil, Kulüp Başkanı Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay, Yedeks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Seyfi Başer ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüp antrenör ve sporcuları katıldı.

Denizli halkı ile Pamukkale Üniversitesi’nin bütünleştiği alanların başında sporun geldiğini belirten Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, “Üniversitemiz bilimin yanında Denizli halkıyla bütünleşmesi bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Bugün kulübümüz ile Denizli’nin güzide markasının bütünleşmesine tanıklık ediyoruz. 2020 Olimpiyat hedefi ile çalışan sporcularımıza destek olan Yedeks Tekstil ile isim sponsorluğu anlaşmasını burada imzalıyoruz. Olimpiyat Bayrağına sahip tesisimizde hedeflerimizden bir tanesi de olimpiyatlara sporcu yetiştirilmesine destek olmaktır. Ancak bilindiği üzere kulübümüze birçok alanda üniversite olarak destek vermemize rağmen maddi olarak yasalarımız gereği bir katkı sağlamamız mümkün değildir. Bu nedenle aidat gelirleriyle maddi kaynak sağlayan kulübümüzün daha iyi işler yapabilmesi ve sporcularımıza daha iyi imkânlar sunabilmesi için sponsorluk anlaşması çok önem taşıyor. Bu anlamda başta Yedeks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Seyfi Başer’e ve yönetimine katkılarından ötürü teşekkür eder, sponsorluk anlaşmasının hayırlı olmasını dilerim” dedi.

            Kulüp Başkanı Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay ise, “Kulübümüz 3 ana branşta faaliyet göstermektedir. Bunlar yüzme, tenis ve sualtı sporları paletli yüzme branşlarıdır. Bizim hedeflerimizden biri her zaman daha iyiye ulaşmak, Denizli ve üniversitemizin adını olimpiyatlarda yarışan bir sporcumuzla duyurmaktır. Fakat bizim tek hedefimiz bu olamaz. En az olimpiyat hedefi kadar önemsediğimiz bir diğer şey ise, bilindiği üzere artık çocuklarımız çok fazla sokaklarda oynayamamakta ve bilgisayar başında daha çok vakit harcamaktadırlar. Bu nedenle çocukların hareketliliklerini sağlamak, kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak için onları spora teşvik etmek gerekmektedir. Biz ayrıca kulüp olarak çocukların düzenli spor yapmalarını sağlamak ve yarışmalarla birlikte sosyalleşmelerini aynı zamanda mücadele etme yetilerini kazanmalarını istiyoruz. Kulübümüz birçok başarıya imza atmaktadır ve büyümektedir, tabi büyümenin yanında maddi zorluklarda beraberinde gelmektedir. Bu sponsorluk anlaşması ile tüm bu hedeflere ulaşmamız adına bize maddi ve manevi desteğini sağlayan Yedeks Tekstil ailesine teşekkür ediyor her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yedeks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Seyfi Başer ise, spora verdikleri destekten dolayı mutlu olduklarını belirterek, bu anlaşmanın tüm spor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından sponsorluk anlaşması imzalandı. HABER MERKEZİ

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR