DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜZİK FESTİVALİ BAŞLIYOR

DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜZİK FESTİVALİ BAŞLIYOR

Dünya’nın önde gelen elektronik müzik etkinliklerinden biri Amsterdam Dance Event’e sayılı günler kaldı. Elektronik alt türlerinin içine alan dünyanın en büyük kulüp festivali 17 Ekim’de Amsterdam’da başlıyor. Her yıl Dünya’nın dört bir yanından katılımcının akın ettiği festivale yaklaşık 400.000 kişi bekleniyor.

Amsterdam Dance Event Festivali, Amsterdam’ı dünyanın en kalabalık ve en ilham verici merkezi haline getirmek için bir araya gelen 115 kulüp ve mekanda beş gün boyunca yaklaşık 450 etkinlik ve 2.200 DJ ile gerçekleşiyor. Dünyanın her yerinden 400.000’den fazla insan bu etkinlik için Amsterdam’a geliyor. Programlar, gelecek vadeden yetenekleri ve elektronik müzik dalında büyük sanatçılara ev sahipliği yapıyor. 

 

Sadece bir müzik festivali olmanın dışında bir elektronik müzik fuarı olan Amsterdam Dance Event bir çok kursları ve programlarıyla katılımcılarına müzik endüstrisinin arka kapılarını deneyimleme şansı sunuyor. Bu yıl 400 konuşmacının katılacağı bu büyük organizasyonda biletler tükenmek üzere. 

 

Dünya’nın en büyük şehir organizasyonlarından biri olan Amsterdam Dance Event’in de Line up ı şekillenmeye başladı. Dünya’nın en iyi 100 Dj’ininde açıklanacağı organizasyonda Oliver Heldens, Tiesto, Adriatique , Tchami gibi birçok DJ sahne alacak. 

Organizasyon ile alakalı bilgi ve biletlerinizi almak için https://www.amsterdam-dance-event.nl/ adresinden bilgi alabilirsiniz!

Amsterdam Dance Event Kartı: 

Amsterdam Dance Event haftasından en iyi şekilde yararlanmak için ADE Kartlara sahip olunması gerekiyor. Bu kart sayesinde özel etkinliklere girebilirsiniz, hediye ve indirimlere sahip olabilirsiniz.  ADE kartına sadece 10 € karşılığında online platformlardan veya etkinlik boyunca satış noktalarından sahip olabilirsiniz.

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR