FISTIK GİBİ BURS

FISTIK GİBİ BURS

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Denizli Şubesi’ne Sökeli işadamı Ramazan Doğru 200 kilogram fıstık bağışladı. ÇYDD Denizli Şube Başkanı Ümran Aygün, fıstıkları bağış karşılığı üyeler ile gönüllülerin beğenisine sunacaklarını elde edilecek gelir ile öğrencilere burs vereceklerini söyledi.

   Sökeli hayırsever işadamı Ramazan Doğru, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Denizli Şubesi’ne 200 kilogram fıstık bağışladı. ÇYDD Denizli Şube Başkanı Ümran Aygün, fıstıkları bağış karşılığı üyeleri ile gönüllülerin yararına sunacaklarını söyledi. Aygün, “Bağış karşılığı alacağımız yardımlarla öğrencilerimize burs sağlayacağız” dedi.  Hayırsever işadamı Ramazan Doğru, eğitime büyük önem verdiğini belirtti. Osmaniye’den getirdiği fıstıkları ÇYDD Denizli Şubesi’ni bağışlamaktan son derece mutlu olduğunu diye getiren Doğru, “Önce eğitim. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi eğitim almaları en büyük halim. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği eğitime büyük önem veriyor. Bursları ile yüzlerce çocuğumuz eğitim görüyor. Bu bilinçle derneğe 200 kilogram fıstık bağışladım. Çok mutluyum. Ayrıca ölmüş annem, babam ve ablamın hayrı olarak ta kabul görmesini istiyorum” dedi.

MİNNETTARIZ

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Denizli Şube Başkanı Ümran Aygün, işadamı Ramazan Doğru’ya bağışı için teşekkür etti. İşadamı Doğru’nun Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin eğitime verdiği önemi bildiği için bu yardımı yaptığını dikkat çeken Aygün, “Şimdiye kadar böyle bir bağış almamıştık. İnanın şaşırdık. Ramazan beye minnettarız. Bağışlanan fıstıkları üyelerimize ve gönüllülerimize bağış karşılığı vereceğiz. Burdan elde edeceğimiz bağışlarla öğrencilerimize burs sağlayacağız. Eğitime destek sağlamak isteyenler bize başvursunlar. Bağışta bulunsunlar karşılığında kendilerine taze ürün olan fısıtk verelim” diye konuştu.

MELİHAT ALTINOLUK

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR