OKUL DUVARLARI RESİMLERLE SÜSLENDİ

OKUL DUVARLARI RESİMLERLE SÜSLENDİ

Denizli’nin Tavas İlçesi’ndeki Özay Gönlüm Fen Lisesi, resim öğretmeni Pınar Başer ile öğrencileri okulun duvarlarını resimlerle süslediler.

   Okulun kütüphane girişi, edebiyat sınıfı, fizik laboratuarı ve kantin girişine çeşitli resimler çizildi. Özellikle kütüphane girişi kitap resimleri çizildi. Okuldaki kütüphane kitapları da yenilendi. Resim Öğretmeni Pınar Başer ve öğrencileri bir ay önce başlattıkları resim çalışmalarını geçtiğimiz hafta bitirdiler. Tavas Özay Gönlüm Fen Lisesi Müdürü Zekeriya Gülcan’nın da desteklediği çalışmalar büyük beğeni topladı.

NEŞELİ ÇALIŞMA

Özay Gönlüm Fen Lisesi Resim Öğretmeni Pınar Başer, okulu cazip hale getirmek için böyle bir çalışmaya imza attıklarını söyledi. Öğrencileri ile birlikte güze bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden öğretmen Pınar Başer, “Farkındalık yaratmak istedik. Boş duran duvarları çeşitli şekiller çizerek renklendirdik. Böylelikle Öğrencilerimize yeni bir ortam yaratmaya çalıştık. Öğrencilerimiz isteyerek çalışmalara katıldılar. Hem çalıştılar hem de resim yapma yeteneklerini geliştirdiler. Okulumuz güzel bir görünüme sahip oldu” dedi.

MÜDÜR DESTEK VERDİ

Özay Gönlüm Fen Lisesi Müdürü Zekeriya Gülcan, okul duvarlarını resim çalışmalarının mükemmel olduğunu söyledi. Resim öğretmeni Pınar Başer ve öğrencilerini kutladığını belirten Müdür Gülcan, “Öğretmen ve öğrencilerimiz okulumuz için güzel bir çalışmaya imza attılar. Okulumuzda yeni bir ortam oluştu. Öğrencilerimizin mutluluğu bizleri de mutlu ediyor” dedi.

ATANAİL ALTINOLUK

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR