HASTANEDE MUTLU EDEN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

HASTANEDE MUTLU EDEN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Denizli Devlet Hastanesi Göğüs Servisinde 1 aydır tedavi gören 79 yaşındaki Harun Acur’a kızı Sema Buhur’un organizasyonunda servis çalışanları ve doktorunun katılımı ile sürpriz bir doğum günü düzenlendi.

KOAH hastası olan ve dönem dönem hastanede yatarak tedavisi süren Acur, düzenlenen sürpriz doğum günü ile çok duygulandığını ve kendisini çok mutlu hissettiğini söyledi. Harun Acur, Denizli Devlet Hastanesi Göğüs Servisinde 1 ay boyunca yatarak tedavi gördüğü sırada kızı Sema Buhur, babasının doğum gününü kutlamak istedi. Bu talebini hastanın takibini yapan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Esma Öztürk ve Serviste çalışan hemşirelere ileten Buhur, doktor ve servis çalışanlarının da katılımı ile babasına hastane odasında sürpriz doğum günü hazırladı. Hasta Harun Acur, bu sürpriz kutlama karşısında çok mutlu oldu ve pastasını üflerken "Herkes için sağlık" diledi.

Acur’un sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Esma Öztürk de, 4 yıldır KOAH hastası olan ve  akciğer setleşmesi ile dirençli akciğer enfeksiyonu sebebiyle sık sık hastanede yatarak tedavi görmek zorunda kalan hastaya gerekli tedavinin gerçekleştirildiğini belirterek doğum günü kutlamasının kendisine büyük bir moral olduğunu söyledi. Mutluluğunu dile getiren Acur, “Burası benim evim gibi oldu. Doktorumu ve hemşirelerimi çok seviyorum, onlar benim ailem gibi oldu. Bugün de o kadar işlerinin arasında benim doğum günümü kutladılar, hepsine çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR