Amatörde 13’üncü hafta programı belli oldu

Amatörde 13’üncü hafta programı belli oldu

BU HAFTA SONU ÇOK KEYİFLİ MAÇLAR OLACAK!

Bu hafta sonu oynanacak amatör müsabakalarının tarih, saati ve yeri belli oldu. Büyük çekişmelere sahne olacak 13’üncü maç programı şu şekildedir;

TARİH

GÜN

SAAT

1.TAKIMIN İSMİ

LİG

2.TAKIMIN İSMİ

 STAT

Sonuç

 

08.12.2018

C.tesi

14:00

Sarayköyspor

SAL

Nikferspor

Sarayköy

 

08.12.2018

C.tesi

10:00

Denizli Starspor

U15

Kaptanspor

Şirinköy

 

08.12.2018

C.tesi

12:00

Dokuzkavaklarspor

U17

Çal Belediyespor

Şirinköy

 

08.12.2018

C.tesi

14:00

Akkonakspor

1.A.

Işıklıspor

Şirinköy

 

08.12.2018

C.tesi

16:00

Üçler Alb. B.Ş. Spor

1.A.

Merkezefendispor

Şirinköy

 

08.12.2018

C.tesi

18:00

Denizli Adaletspor

1.A.

Fatih 1453 Spor

Şirinköy

 

08.12.2018

C.tesi

13:00

Yeşilköyspor

SAL

Yağ. İzolasyon Akhan

Servergazi

 

08.12.2018

C.tesi

15:00

Pamukkale Fatihsppr

U15

Yeşilköyspor

Servergazi

 

08.12.2018

C.tesi

13:00

Değirmenönüspor

U15

Bağbaşı Zeytinköyspor

Başkarcı

 

08.12.2018

C.tesi

14:00

İncilipınargücü GSK

U17

Y. Çivril Belediyesoır

D.Demirci

 

08.12.2018

C.tesi

16:00

Gökbörü İncilipıınar

1.A.

Denizli Telekomspor

D.Demirci

 

08.12.2018

C.tesi

18:00

Denizli Yıldızspor

U17

Başkarcı İ.Y. Spor

D.Demirci

 

08.12.2018

C.tesi

09:00

ASP Gençlikspor

U17

Bağbaşı Zeytinköyspor

İlbadı

 

08.12.2018

C.tesi

11:00

Elit Futbol Kulübü

U15

Sarayköyspor

İlbadı

 

08.12.2018

C.tesi

13:00

Yeşil Çınarspor

U15

Çıtakspor

İlbadı

 

08.12.2018

C.tesi

15:00

Denizli Gençlergücü

U17

Buldan Belediyespor

İlbadı

 

08.12.2018

C.tesi

17:00

Tekkeköyspor

U17

Kızılcabölükspor

İlbadı

 

08.12.2018

C.tesi

19:00

Denizli Merkezspor

U17

Denizligücüspor

İlbadı

 

08.12.2018

C.tesi

14:00

Bekilli Belediyespor

1.A.

Kuşpınarspor

Bekilli

 

08.12.2018

C.tesi

14:00

Çardak Belediyespor

1.A.

İğdir Kayagücüspor

Çardak

 

08.12.2018

C.tesi

14:00

Şahinspor

1.A.

V. Tekstil Şirinköyspor

Ahmetçik

 

09.12.2018

Pazar

12:00

Sarayköy 1926 FK

SAL

Çal Belediyespor

Sarayköy

 

09.12.2018

Pazar

14:30

Sarayköy Efelerspor

1.A.

Beyağaç Belediyespor

Sarayköy

 

09.12.2018

Pazar

12:00

Acıpayam Belediye

SAL

Dokuzkavaklarspor

Acıpayam

 

09.12.2018

Pazar

12:00

Bağbaşı Zeytinköy

SAL

Buldan Belediyespor

Bağbaşı

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Çal Belediyespor

U15

Dokuzkavaklarspor

Çal

 

09.12.2018

Pazar

13:00

ASP Gençlikspor

1.A.

Bozkurt Belediyespor

Servergazi

 

09.12.2018

Pazar

15:00

Yeşilköyspor

U17

Acıpayam Belediyespor

Servergazi

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Şemiklerspor

1.A.

Alparslan Gençlikspor

Gümüşler

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Y. Çivril Belediyespor

SAL

Çamelispor

Ahmetçik

 

09.12.2018

Pazar

09:00

Çamlık Futbol Kulübü

U15

Denizli Genç Ümitler

İlbadı

 

09.12.2018

Pazar

11:00

Yeşil Çınarspor

U17

Denizli Telekomspor

İlbadı

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Pamukkale Kartalspor

1.A.

İncilipınargücü GSK

İlbadı

 

09.12.2018

Pazar

15:00

Elit Futbol Kulübü

U17

Sarayköyspor

İlbadı

 

09.12.2018

Pazar

17:00

Pamukkalespor

1.A.

Başkarcı İ.Y. Spor

İlbadı

 

09.12.2018

Pazar

19:00

Siteler Mahallesispor

1.A.

Demiryolgücüspor

İlbadı

 

09.12.2018

Pazar

09:00

V. Tekstil Şirinköy

U15

Denizli Merkezspor

Şirinköy

 

09.12.2018

Pazar

11:00

Değirmenönüspor

U17

V. Tekstil Şirinköyspor

Şirinköy

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Kalınkozspor

SAL

Denizli Starspor

Şirinköy

 

09.12.2018

Pazar

15:00

Denizligücüspor

U15

Akkonakspor

Şirinköy

 

09.12.2018

Pazar

17:00

Akkonakspor

U17

Pamukkale Fatihspor

Şirinköy

 

09.12.2018

Pazar

19:00

Denizligücüspor

1.A.

Tekkeköyspor

Şirinköy

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Gürpınarspor

1.A.

Kocaderespor

Gürpınar

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Yatağanspor

1.A.

Yeni Güneyspor

Yatağan

 

09.12.2018

Pazar

13:00

Kutlubeyspor

1.A.

Kelekçi Gençlikspor

Kutlubey

 

09.12.2018

Pazar

14:00

Denizli Eğitimspor

U15

Kızılcabdölükspor

D.Demirci

 

09.12.2018

Pazar

16:00

Denizli Gençlergücü

U15

Denizli Telekomspor

D.Demirci

 

09.12.2018

Pazar

18:00

Denizli Gençlergücü

1.A.

Karakovaspor

D.Demirci

 

09.12.2018

Pazar

13:00

İncilipınargücü GSK

U15

Başkarcı İ.Y. Spor

Başkarcı

 

09.12.2018

Pazar

14:00

Tavas Birlikspor

STBAL

Isparta Davrazspor

Kızılcabölük

 

09.12.2018

Pazar

14:00

Serinhisarspor

STBAL

Manavgat Belediyespor

Serinhisar

 

09.12.2018

Pazar

16:00

Denizlispor

ST1L.

Gençlerbirliği

Atatürk

 

BÜLENT TETİK

Emojiler İle Tepki Ver

1

YORUMLAR