Bu maçlar kaçmaz

Bu maçlar kaçmaz

Bu hafta sonu oynanacak maç saatleri ve sahaları açıklandı. Yapılan açıklamaya göre ;

.

2019-2020 FUTBOL SEZONU

DENİZLİ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH

GÜN

SAAT

1.TAKIMIN İSMİ

LİG

2.TAKIMIN İSMİ

SAHA

Sonuç

 

15.11.2019

Cuma

18:00

İncilipınargücü GSK

U16

Kızılcabölükspor

Şirinköy

 2-2

 

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Acıpayam Bld. Spor

SAL

Buldan Bld. Spor

Acıpayam

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Tavas Birlikspor

SAL

Denizligücüspor

Karahisar

 

16.11.2019

C.tesi

12:00

N. Kaynak Anadoluspor

U14

Akkonakspor

Şirinköy

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Tunaras Adaletspor

U14

Alparslan Gençlikspor

Şirinköy

 

16.11.2019

C.tesi

12:00

Değirmenönüspor

U14

Çal Belediyespor

Akkonak

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Denizli Adaletspor

1.A.

Nikferspor

Akkonak

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Işıklıspor

1.A.

Gürpınarspor

Ahmetçik

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Dokuzkavaklarspor

U14

Pamukkale Fatihspor

Saraçoğlu

 

16.11.2019

C.tesi

16:00

Demiryolgücüspor

1.A.

Başkarcı İ.Y. Spor

Saraçoğlu

 

16.11.2019

C.tesi

15:00

Kuşpınarspor

1.A.

İğdirkayagücüspor

D.Demirci

 

16.11.2019

C.tesi

13:00

Sarayköyspor

U16

Tekkeköyspor

Sarayköy

 

16.11.2019

C.tesi

15:00

Sarayköyspor

U14

Denizli Telekomspor

Sarayköy

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Bağbaşı Zeytinköyspor

U14

Denizli Eğitimspor

İlbadı

 

16.11.2019

C.tesi

16:00

Kalınkozspor

SAL

Karakovaspor

İlbadı

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Serinhisarspor

U14

Bereketlispor

Serinhisar

 

16.11.2019

C.tesi

14:00

Kartalgücüspor

U14

Genç Ümitlerspor

Servergazi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2019

Pazar

12:00

Tekkeköyspor

U14

Denizligücüspor

İlbadı

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Alparslan Gençlikspor

SAL

Bağbaşı Zeytinköyspor

İlbadı

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Beyağaç Bld. Spor

SAL

Dokuzkavaklarspor

Beyağaç

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Serinhisarspor

SAL

Yeşilköyspor

Serinhisar

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Yeni Güneyspor

1.A.

Pamukkalespor

Güney

 

17.11.2019

Pazar

12:00

Dokuzkavaklarspor

U16

Denizli Merkezspor

Saraçoğlu

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Denizli Yıldızspor

1.A.

Üçler Albayrak B.B. Spor

D.Demirci

 

17.11.2019

Pazar

16:00

Gökbörü İncilipınar

1.A.

Tekkeköyspor

D.Demirci

 

17.11.2019

Pazar

18:00

İncilipınargücü GSK

U14

Kaptanspor

D.Demirci

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Çardak Belediyespor

1.A.

Denizli Telekomspor

Çardak

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Bekilli Belediyespor

1.A.

Şemiklerspor

Bekilli

 

17.11.2019

Pazar

13:00

Merkezefendispor

1.A.

Bozkurt Belediyespor

Şirinköy

 

17.11.2019

Pazar

15:00

Denizli Kartalspor

1.A.

Şahinspor

Şirinköy

 

17.11.2019

Pazar

12:30

Kıralan Demirspor

1.A.

İncilipınargücü GSK

Ahmetçik

 

17.11.2019

Pazar

15:00

Y. Çivril Belediyespor

SAL

Akkonakspor

Ahmetçik

 

17.11.2019

Pazar

13:00

Değirmenönüspor

U16

Buldan Belediyespor

Akkonak

 

17.11.2019

Pazar

15:00

Denizligücüspor

U16

Gençlergücüspor

Akkonak

 

17.11.2019

Pazar

15:00

Başkarcı İ.Y. Spor

U16

Pamukkale Fatihspor

Başkarcı

 

17.11.2019

Pazar

14:00

Sarayköyspor

STBAL

Bucak Bld. Oğuzhan

Sarayköy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.11.2019

Pazartesi

13:30

Çamlık Futbol Kulübü

U13

Bereketlispor

Şirinköy

 

18.11.2019

Pazartesi

15.00

Bozkurt Belediyespor

U13

Nalan Kaynak Anadolu

Şirinköy

 

18.11.2019

Pazartesi

16:30

Altın Horozspor

U13

Denizli Kartalgücüspor

Şirinköy

 

18.11.2019

Pazartesi

12:00

Denizli Telekomspor

U13

Üçler Alb. B.Ş. Spor

Akkonak

 

18.11.2019

Pazartesi

13:30

Dodurgalarspor

U13

Acıpayam Belediyespor

Akkonak

 

18.11.2019

Pazartesi

15:00

Tunaras Adaletspor

U13

Denizli Eğitimspor

Akkonak

 

18.11.2019

Pazartesi

16:30

Denizligücüspor

U13

Yeşilköyspor

Akkonak

 

18.11.2019

Pazartesi

18:00

Akkonakspor

U13

Değirmenönüspor

Akkonak

 

18.11.2019

Pazartesi

12:00

Alparslan Gençlik

U13

Cavidilspor

İlbadı

 

18.11.2019

Pazartesi

13:30

Bağbaşı Zeytinköyspor

U13

Bağbaşı Gençlikspor

İlbadı

 

18.11.2019

Pazartesi

15:00

İlbadıspor

U13

V. Recep Yaz. İlk.Ok.

İlbadı

 

18.11.2019

Pazartesi

16:30

D. Gençlergücüspor

U13

Denizli Orkaspor

İlbadı

 

18.11.2019

Pazartesi

18:00

Şemiklerspor

U13

Yeşil Çınarspor

İlbadı

 

18.11.2019

Pazartesi

12:00

Çal Belediyespor

U13

Pamukkale Fatihspor

Saraçoğlu

 

18.11.2019

Pazartesi

13:30

İncilipınargücü GSK

U13

Y. Çivril Belediyespor

Saraçoğlu

 

18.11.2019

Pazartesi

15:00

Sarayköyspor

U13

Eskiköyspor

Saraçoğlu

 

18.11.2019

Pazartesi

16:30

Tekkeköyspor

U13

Pamukkalespor

Saraçoğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.11.2019

Çarşamba

12:00

Altın Horozspor

U14

Bağbaşı Zeytinköyspor

Şirinköy

 

20.11.2019

Çarşamba

14:00

Bereketlispor

U14

Tunaras Adaletspor

Şirinköy

 

20.11.2019

Çarşamba

12:00

Denizli Eğitimspor

U14

Yeşil Çınarspor

Akkonak

 

20.11.2019

Çarşamba

14:00

Denizligücüspor

U14

Serinhisarspor

Akkonak

 

20.11.2019

Çarşamba

16:00

Akkonakspor

U14

Dokuzkavaklarspor

Akkonak

 

20.11.2019

Çarşamba

14:00

Yeşilköyspor

U14

Tekkeköyspor

Servergazi

 

20.11.2019

Çarşamba

14:00

Pamukkale Fatihspor

U14

Değirmenönüspor

Saraçoğlu

 

20.11.2019

Çarşamba

12:00

Kızılcabölükspor

U14

Denizli Gençlergücü

İlbadı

 

20.11.2019

Çarşamba

14:00

Genç Ümitlerspor

U14

N.Kaynak Anadoluspor

İlbadı

 

20.11.2019

Çarşamba

14:00

Çal Belediyespor

U14

Kartalgücüspor

Çal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2019

Perşembe

12:00

Pamukkalespor

U16

Yeşilköyspor

Saraçoğlu

 

21.11.2019

Perşembe

14:00

Denizli Merkezspor

U16

Denizli Telekomspor

Saraçoğlu

 

21.11.2019

Perşembe

16:00

Pamukkale Fatihspor

U16

Değirmenönüspor

Saraçoğlu

 

21.11.2019

Perşembe

12:00

Tekkeköyspor

U16

Çal Belediyespor

İlbadı

 

21.11.2019

Perşembe

14:00

Gençlergücüspor

U16

Akkonakspor

İlbadı

 

21.11.2019

Perşembe

16:00

Yeşil Çınarspor

U16

İncilipınargücü GSK

İlbadı

 

21.11.2019

Perşembe

14:00

Buldan Belediyespor

U16

Dokuzkavaklarspor

Buldan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.11.2019

Cuma

11:00

Kızılcabölükspor

U13

Kaptanspor

Şirinköy

 

22.11.2019

Cuma

12:30

Denizli Kartalgücü

U13

Denizlispor

Şirinköy

 

22.11.2019

Cuma

14:00

Nalan Kaynak Anadolu

U13

Altınhorozspor

Şirinköy

 

22.11.2019

Cuma

15:30

Bereketlispor

U13

Bozkurt Belediyespor

Şirinköy

 

22.11.2019

Cuma

11:00

Üçler Alb. B.Ş. Spor

U13

Genç Ümitlerspor

Akkonak

 

22.11.2019

Cuma

12:30

Acıpayam Bld. Spor

U13

Denizli Telekomspor

Akkonak

 

22.11.2019

Cuma

14:00

Değirmenönüspor

U13

Dodurgalarspor

Akkonak

 

22.11.2019

Cuma

15:30

Yeşilköyspor

U13

Akkonakspor

Akkonak

 

22.11.2019

Cuma

17:00

Denizli Eğitimspor

U13

Denizligücüspor

Akkonak

 

22.11.2019

Cuma

11:00

Bağbaşı Gençlikspor

U13

Yeşil Çınarspor

İlbadı

 

22.11.2019

Cuma

12:30

Cavidilspor

U13

Bağbaşı Zeytinköyspor

İlbadı

 

22.11.2019

Cuma

14:00

Denizli Orkaspor

U13

Alparslan Gençlikspor

İlbadı

 

22.11.2019

Cuma

15:30

V. Recep Yaz. İlk Ok.

U13

Denizli Gençlergücüspor

İlbadı

 

22.11.2019

Cuma

17:00

İlbadıspor

U13

Şemiklerspor

İlbadı

 

22.11.2019

Cuma

12:30

Y. Çivril Belediyespor

U13

Sarayköyspor

Saraçoğlu

 

22.11.2019

Cuma

14:00

Eskiköyspor

U13

Çal Belediyespor

Saraçoğlu

 

22.11.2019

Cuma

15:30

Pamukkale Fatihspor

U13

Dokuzkavaklarspor

Saraçoğlu

 

22.11.2019

Cuma

17:00

İncilipınargücü GSK

U13

Tekkeköyspor

Saraçoğlu

 

 

BÜLENT TETİK

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR