DENİZLİSPOR TALEBİ GERİ ÇEVİRMEDİ

DENİZLİSPOR TALEBİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Denizlispor yönetimi, kombine fiyatlar için gelen eleştiriler ve yoğun talepler üzerine 20 Temmuz Cumartesi günü tarihine kadara geçerli olmak üzere indirime gitti, fiyatlarda yeni düzenleme yapıldı. 

4 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’da satışa sunulacak olan indirimli kombine fiyatları ise şöyle olacak: 2 bin 500 TL olarak belirlenen B üst ve D üst tribün 2 bin TL, 1250 TL olarak belirlenen A üst ve E üst tribün herkese 1000 TL, 900 TL olarak belirlenen Maraton tribünü öğrenciye 675 TL yetişkinlere 720 TL, 350 TL olarak belirlenen kale arkası öğrenciye 250 TL yetişkinlere 300 TL… Localar ise yine 100 bin TL’den satılacak. Denizlispor Başkanı Ali Çetin, kombine almak isteyenlerin kredi kartlarına 6 ay taksit yapabileceklerini de açıkladı. Ayrıca, şehit ailelerinden 2 kişiye ve gazilere ücretsiz kombine bilet sağlanacak. Öğrenci, şehit yakınları ve gazilerden kombine bilet almak isteyen taraftarlar öğrenci belgesi, şehit yakını ve gazi olduklarını belirten belgelerle birlikte PASSO gişelerinde işlemlerini gerçekleştirebilecek

AİLE TRİBÜNÜ DE OLUŞTURULDU

Başkan Ali Çetin, kadın seyircileri de dikkate aldı ve yeni bir projeyi hayata geçirdi. Aile olarak tribünlerde yerini almak isteyen taraftarlarına önem veren başkan Çetin, maraton tribününün bir bölümünün "Aile Tribünü" olmasını kararlaştırdı. Bu proje ile ailelerin ve kadınların tribünlerde yerini alması hedeflenirken, Aile Tribünü olarak belirlenen Maraton tribününün F,G,H bloklarından bilet alan taraftarlar eşleri ve çocukları ile birlikte maç izlemenin keyfini yaşayacak.  İnternet üzerinden satışa kapalı olacak olan Aile Tribünü’nün bilet satışları Denizli Atatürk Stadyumu’nda bulunan passolig gişelerinden yapılacak.

HACI SELAMOĞLU

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR