HOROZ DUYGULU OYNAYACAK

HOROZ DUYGULU OYNAYACAK

Denizlispor, Cumartesi günü saat 15.30’da deplasmanda oynayacağı Giresunspor maçının hazırlıklarını teknik direktör Fatih Tekke yönetiminde tesislerde sürdürüyor.

 Antrenman öncesi basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Fatih Tekke, takımın sorunun duygulu oynayamama ve beraber hareket edememe olduğunu ifade etti. İyi ve geniş bir kadroya sahip olduklarını söyleyen Fatih Tekke; basın, taraftar, yönetim, şehrin önde gelenleri ve futbolcular olarak birlik oldukları sürece herhangi bir sorunun yaşanmayacağına değindi. 
“ZORLUĞU SEVİYORUM”
Çok fazla zamanlarının olmadığını ve zorlu bir süreçten geçeceklerini dile getiren Fatih Tekke, zorluğu sevdiğinin de altını çizdi. Bu ligde 3 defa deneyim yaşadığını belirten Tekke, tüm takımlarla boy ölüçeşecek durumda olduklarını kaydetti. Maçları tek tek ele aldığını ve 13 maçın kaldığını söyleyen tekke, “Önce Giresunspor maçımız var. Bu maçı kazanmak istiyoruz. Onlar da iyi transferler yaptı ve şampiyonluğa oynuyorlar. Ancak moralsizler. Ama bizim de puana ihtiyacımız var. Her maçı kazanmak için sahaya çıkacağız” dedi.
“SAVUNMADA ZAAFLARIMIZ VAR”
Denizlispor’da hücum hattının kaliteli olduğunu ancak savunmada zaafları olduklarını ifade eden Tekke, bunu da en kısa zamanda yapacakları çalışma ile aşacaklarını belirtti. Tekke, “Allah’ın izniyle her şeyi aşacağız. Bunu sadece ben yapmayacağım, biz yapacağız. Coşkulu ve mücadele eden bir takım olacağız. Herkesin istediği bir Denizlispor’u göstereceğiz. Herkes bize yardımcı olmalıdır” dedi. Yeşil siyahlı ekip Perşembe günü Giresun’a hareket edecek.

HACI SELAMOĞLU

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR