HOROZ SAKATA GELMİŞTİ AMA!..

HOROZ SAKATA GELMİŞTİ AMA!..

Denizlispor Pazar günü saat 16.00’da konuk edeceği lider Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını yağmur çamur demeden tesislerde sürdürüyor.

Yeşil siyahlılarda Alperen, Mehmet Taş ve Gökhan Süzen sakat olduğu açıklandı. Takımla birlikte düz koşu yaparak antrenmanlarını sürdüren Alperen’in bu maçta oynayıp oynamayacağının belli olmadığı ve büyük ihtimalle forma giyemeyeceği belirtildi. Recep Niyaz’ın ise ağrılarının sona erdiği ve bu karşılaşmada oynayabileceği öğrenildi. Bu önemli karşılaşmayı hakem Kutluhan Bilgi yönetecek. Yardımcılıklarını ise Oğuz Terzi ve Hüseyin Aylak yapacak. 

“BAŞKA ÇAREMİZ YOK”

Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, bu maçı kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını ifade etti. “Şampiyon olmak istiyorsanız bu maçı mutlaka kazanmak zorundasınız” diyen Asbaşkan Ali Fırat, “Arada 5 puan farkın ya da ismin bir önemi yok. Onlar Gençlerbirliği ise biz de Denizlisporuz. Yıllar sonra bu kadar tribün dolmuş, bu maçı kazanıp 3 puanı taraftarımıza hediye etmek istiyoruz. Hedefe gitmemiz için sahadan galip ayrılmak zorundayız. Yenilgiyi aklımıza bile getirmek istemiyoruz” dedi. Bu arada Denizlispor B:aşkanı Ali Çetin, başkan yardımcıları Taner Atilla ve Engin Şahin; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile protokol tribünün düzenlenmesi hakkında fikir alışverişi yaptı.

HACI SELAMOĞLU

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

1
1

YORUMLAR