HOROZ TOPBAŞI YAPTI…

HOROZ TOPBAŞI YAPTI…

KAMP PROGRMI BELLİ…

Denizlispor dün tesislerde topbaşı yaptı. Yeni sezona Denizli’de başlayan yeşil siyahlılarda çalışmalara izinli olan Sapunaru katılmadı. Hafif idmanla başlayan horozlarda teknik direktör Yücel İldiz ve ekibi de hazır bulundu. Denizlisporlu futbolcular Kehinde, Himmet, Burak Altıparmak, Mbamba ve Lopes Özel Sağlık Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçecek. 

TEKNİK EKİBE KARTOP DA GELDİ

Teknik direktör Yücel İldiz, kadroya yeni bir isim daha aldı. 1.Yardımcı antrenör Feyyaz Uçar olurken, yardımcı antrenör ve analizci görevine de Levent Kartop getirildi. Atletik performans antrenörü Kortan Aktürk, kaleci antrenörü İsmail Güney, atletik performans antrenörü Bilal Utku Alemdaroğlu, yardımcı antrenör ve analizci Tolga sayın ve yardımcı antrenör Gürkan Aslan olmak üzere teknik kadro 8 kişiden oluştu. 

KAMP AFYONKARAHİSAR’DA

Daha önce planını Palandöken olarak ayarlayan yeşil siyahlılar, bu planda bir değişiklik yapıp ilk etap kampını Afyonkarahisar’a aldı. Perşembe günü Afyonkarahisar Akrones Otel’de 10-12 günlük kampa girecek horozlar, oradan denizli’ye dönecek. Denizlispor, birkaç günlük iznin ardından Bolu’da da kamp yapmayı planlarının arasına aldı. Yurt dışı kampı ise henüz netlik kazanmadı.

HACI SELAMOĞLU

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR