HOROZ TRANSFER BÜTÇESİNİ YÜKSELTTİ

HOROZ TRANSFER BÜTÇESİNİ YÜKSELTTİ

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve yönetim kurulu üyeleri, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin konuları değerlendirdi.

İç ve dış transferde biraz daha zaman isteyen başkan Ali Çetin, ilk 5 hedeflerinin değişmediğini ve iyi bir takım kuracaklarını dile getirdi. Bütçenin arttığını kaydeden başkan Çetin, 10 milyon euro olarak düşündükleri transfer bütçesinin 1,5 milyon euro kadar arttığını ifade etti. 

“FLAŞ İSİMLER DE OLACAK”

Yönetime 3-4 gün daha süre verilmesini isteyen başkan Çetin, “İç ve dış transferde sorumuz yok. İnce eleyip sık dokuyoruz. Denizlispor’un parasını çar çur etmemek için sürekli pazarlık halindeyiz. Bu yüzden bazı görüşmelerimiz uzun sürebiliyor. İç transferde sorunumuzun olacağını düşünmüyoruz. Dış transferde ise ciddi isimlerle görüşüyoruz. Zamanla her şey yerine oturacaktır. Kimse merak etmesin, iddialı bir takım kuracağız. İçlerinde yıldız ve flaş isim de olacak” dedi. 

ADAM TAMAM, AİSSATİ DE PÜRÜZ VAR

İç transferde şimdiye kadar sadece Kerem Can Akyüz’ün imza attığını açıklayan başkan Ali Çetin, diğer oyuncularla da görüşme halinde olduklarını dile getirdi. Kaleci Adam Stachowiak’ta bir sorun olmadığını ancak Aissati konusunda biraz para problemi olduğuna dikkat çeken başkan Çetin, “Bu sorunları da aşacağız. Aissati ile aramızda biraz rakam farkı var, onu da halledeceğiz. Fiyatta pazarlık yapıyoruz” diye konuştu.

HACI SELAMOĞLU

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR