Kalınkozspor sil baştan

Kalınkozspor sil baştan

Süper Amatör Ligi takımlarından Kalınkozspor yönetimi tekrar değişti. Daha önce Seyhan Duru’dan boşalan başkanlığa Veli Elmas gelmiş o da destek bulamayınca görevi bırakmıştı.

Aldığımız bilgilere göre hiçbir futbolcu şuanda bulunmayan Kalınkozspor’a Süleyman Keskin sahip çıktı. Yapılan açıklamaya göre Kalınkozspor yeni yönetimi şu isimlerden oluşmaktadır. Kulüp Başkanı Süleyman Keskin, Futbol Şube Sorumlusu Önder Özcan, yönetim kurulunda Aytekin Koyan, Ali Rıza Özcan b, Abdurahman Uysal, Mustafa Uysal, Tarık Öz, Veli Elmas, Seda Akyol bulunuyor. Çiçeği burnunda başkan Süleyman Keskin açıklamalarda bulundu. Keskin, “3 yılda büyük mesafeler kaydeden Kalınkozspor’umuzu sahipsiz bırakamazdık. Kalınkoz sevdalılarla bir araya gelerek bir yeni yönetim oluşturduk. Eski başkanlarımızdan Seyhan Duru başkanımız da dışardan maddi ve manevi destek vereceğini belirtti. Onun tecrübelerinden de faydalanacağız. Şimdi birlik beraberlik içinde büyük başarılara imza atacağız.”dedi.

Gündoğan teknikdirektör oldu

Kalınkozpsor’un yeni Teknikdirektörü Serkan Gündoğan oldu. Kulüp Başkanı Süleyman Keskin, “Yönetim kuruluyla yapacağımız toplantıda kulübümüze Teknikdirktörümüzün onayıyla yeni futbolcular transfer edeceğiz. Sil baştan yeni bir takım kuracağız. Taraftarımızın hiç kuşkusu olmasın. Kalınkozspor eski günlerde olduğu gibi büyük başarılara imza atacaktır.”dedi. Teknikdirektör Gündoğan, “Zor bir göreve üstlendim. Bunun bilincindeyim. Ama yönetimimizin çabalarını gördükten sonra yeni transferlerimizle lige hazır hale geleceğiz. Süper Amatör Ligi’nde sürpriz sonuçlarla herkesi şaşırtacağız. Herkese hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR