KIZILCABÖLÜKSPOR’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KIZILCABÖLÜKSPOR’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran ve yönetim kurulu, Tavas Jandarma İlçe Komutanı Üsteğmen Ramazan Kılıçarslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette başkan Osman Duran, yönetim kurulu üyeleri Ahmet İlem, Bilal Coşkun Dobulga, denetleme kurulu üyeleri Bayram Çün ve Nail Karaisli’de hazır bulundu. Başkan Duran, komutanı Ramazan Kılıçarslan’a üzerinde isminin yazılı olduğu Kızılcabölükspor forması hediye etti. Diğer taraftan mekik, Cumartesi günü saat 16.30’da ağırlayacağı Artvin Hopaspor maçının hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. 

FUTBOLCULARI GALİBİYETE İNANIYOR

Kızılcabölükspor’da futbolcular da bu maçtan 3 puan alacağına inanıyor. Takımın başarılı forveti Mustafa Ethem Erboğa, taraftarın desteği ile kazanmak istediklerini açıkladı. Başarılı oyuncu, “Geçen hafta Düzce deplasmanında istemediğimiz bir sonuç almıştık. O maçı artık geride bıraktık ve Artvin Hopaspor maçına kilitlendik. Hazırlıklarımız devam ediyor. Hedefimiz galibiyet. Takım olarak elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Sezonun ilk iç saha maçında taraftarlarımıza da büyük görev düşüyor. Stadı dolduracaklarına eminim. Artvin Hopaspor karşısında taraftarlarımızın desteği ile kazanmak istiyoruz” dedi.

HACI SELAMOĞLU

 

 

Emojiler İle Tepki Ver

YORUMLAR